| OneLifeOneLove a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac de revelion?
Fundii

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

Depinde unde o sa fii de revelion:
1)daca o sa fii acasa doar cu parintii si cu cei din familie nu te strofoca prea tare ca nu o sa-i intereseze prea mult cum esti tu imbracata(niste blugi, o bluza mai speciala sau camasa);
2)daca o sa-ti petreci revelionul cu prietenii intr-un cadru normal(nu festiv) cat mai lejer pot sa te imbraci, dar in acelasi timp sa atragi atentia putin cu o bluza mai lucioasa sau un decolteu;
3)daca o sa fie intr-un cadru festiv(restaurant) poti alege o rochie prin care sa impresionezi!
Sper ca ti-am fost de folos si primesc o funditabig grin

1 răspuns:
| mafi5 a răspuns:

Pai ce ai mai frumos?
uitate la desene unde o fata se inbraca frumos si iti place gandestede asortazale vezi dac e frumos.