| alinaWalina a întrebat:

Ce am putea face, eu si prietenul meu de revelion? Si cum sa ma imbrac?
Voi ce faceti?
Ms

Răspuns Câştigător
| iubita77 a răspuns:

1.Ar fi romantic sa mergeti daca aveti niste bani la un hotel la munte unde sa inchiriati o camera. Acolo ar trebui sa te imbraci cu o bluza din casmir sau crosetata rosie o pereche de cizme sau bocanci pe picior ( mai mulati adica si ii poti gasi la magazine ) si o pereche de blugi. Geaca, fularul si caciula le poti lua in functie de ce ai si ce iti place. P.s machiajul: nu e neaparat necesar dar daca vrei sa il folosesti cel mai bine ar fi un auriu dar foarte pal si eventual putin fond de ten. In loc de ruj ai putea folosi un ir sau gloss. Cuafura: Daca ai parul scurt, lasa-l desprins si da-i volum, daca ai parul lung, prindel intr-o coada de cal sau intr-un coc cu o clema.
2. Puteti petrece Revelionul la club, unde va veti distra pe cinste si veti avea parte de spectacol total si show incendiar din ce am vazut. Si acolo adoptam un stil de sarbatoare, dar mai diferit in sensul ca o rochita scurta cu imprimeu de sarbatori ar merge exceptional cu contextul in care probabil te vei afla. O pereche de pantaloni scurti si din piele ar merge perfect! Incaltaminte: pantofi cu toc sau sandale cu toc OBLIGATORIU. Machiaj: Aici adopti un machiaj mai cool fond de ten, ruj rosu sau ce culori ai, fard rosu sau roz dar sa se observe si bineinteles rimel rezistent la apa si caldura ( ca sa nu-ti curga) Frizura: Ceva trendi. Tu alegi. Iti poti face freza la coafor pentru un plus de stil.
3. Puteti petrece Revelionul la rude, acasa sau cu prietenii. Acolo te imbraci cu o pereche de blugi so o bluza sau un tricou frumos. Pantofii trebuie sa fie cat mai comozi pentru tine deoarece vei petrece o noapte intreaga. Machiaj: Un arginti la ochi ceva fond de ten si niste ruj. Cuafura: Ceva usor ca de exemplu o coada Coama De Cal frumoasa asortata cu niste agrafe.

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Preferabil goala...si pentru ca aici intrebi...mult sex!

| claus a răspuns:

Sex. orgasm dupa orgasm. incepem anul nou inauntru. asa ne place.

| GEORGEMSU a răspuns:

Se te imbraci urat

| MariiGii a răspuns:

Eu cu colegii mei mergem la cineva acasa sa facem acolo. xD. o sa ne distram. si voi putetii face la fel. sau sa iesiti intr'un club. Fundaa.batting eyelashes