| snowdog a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac de revelion? (am 10 ani) Fundita

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Iti poti lua:
* niste blugi gri mai stramti si o camasuta(daca vrei iti poti pune si o curea subtire in talie)
*o rochita draguta cam ca asta:(da click pee link-ul de mai jos)
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat:). Fundita ♥?
*n

| Ditto a răspuns:

Pai o rochita draguta in nuante de alb si rosu.sau colanti negri cu un plover lungut alb cu niste "desene" pe elbig grin...Sau cu ce te simti tu confortabil

Un an nou fericit!

| DLexa a răspuns:

Ai putea sa iti iei o bluzita mai lunguta cu colanti, sau una mai vaporoasa(larguta) si nu uita de chilotei rosii si bani in buzunar.

| iDizzySmile a răspuns:

Pai depinde de stilul abordat de tine insa ar merge o rochita sau o bluzita mai lunga...dar orice ai purta nu uita sa ai ceva rosu pe tine...sti tu se zice ca aduce norocwinkingfundita|:X