| Anonim1211 a întrebat:

Hei TPU ..Cum as putea sa ma imbrac de revelion?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aic cateva idei, stiu ca in titlu scrie ca sunt pentu Craciun dar tinutele sunt foarte potrivite si pentu Revelion:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/christmas-outfits.html

| Gamerita a răspuns:

Intr-o rochie eleganta si saxy. sau simplu : un pulover, blugi taiati sau normali, cu un colier, cizme sau ghete si un inelush :3

| th4inspiration a răspuns:

Pai depinde si de tine, ce stil de haine adopti de obicei, ce te avantajeaza, ce se potriveste caracterului tau, si binenteles cev cu care sa te simti comod si sa fii gata de party happy. Nu stiu ia-ti o rochie eleganta de seara, asta depinde unde faci revelionul, sau ceva mai casual ar fi o pereche de skinny jeans cu o bluza eleganta in sus, ceva accesorii si gata tinuta, in picioare ceva elegant o botina, cizmulite, cel mai bine este sa te imbraci cum stii tu mai bine, si sa te simti bine la Revelion, ca asta e tot ce conteaza. happy Happy New Year!

| bombonika1799 a răspuns:

Buna!
Poti sa iti iei o rochie draguta cu niste botine sau cizme mai lungi.
Poti sa iti iei niste colanti si un plovar mai lung cu o curea in talie parul desprins ci niste cizme mai lucgi sau o pereche de jeans cu un plovar sau o bluza draguta.Cea ce conteaza este sa te simti bine in pielea ta si sa te distrezi! La multi anii!