| ZuzuaKAmi a întrebat:

Cum as putea sa mai ma ingras happy! PS: orice... puteti sa imi dati idei happy pastile, alimentatie... orice! va rog dau funda [scuze catg]

10 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

E foarte simplu trebuie sa introduci in organism mai multe calorii decit consumi prin miscare in timpul zilei.Petrecind multe ore stind in sezut si consumind prajituri si dulciuri e reteta garantata, pofta iti vine de la vitamine dar ia multivitamine si multiminerale. Tablete ce contin pe cit posibil toate vitaminele si mineralele necesare organismului intr-o singura capsula eu am gasit asa ceva de la Eurovita dar poate exista si de la alte firme.

Răspuns utilizator avertizat
| LikeNobodyElse a răspuns:

Vitamine, calciu, magneziu `tongue. eventual niste vitamine injectabile sau calciu`

| LikeNobodyElse a răspuns:

Doamneeee ma oameni voi o sfatuiti sa se indoape cu mancare si grasim sa se ingrase? eu cred ca sa se imbolnaveasca de la ataea grasimi laughing)...eu eram slaba slabisem dupa o perioada cand nu ma aveam pofta d mancare si astea.m au dus la spital mi au dat vitamine si calciu injectabil, putin dureros nu prea il sfatuiesclaughing si m am ingrasat asa treptat...

| Cattuzu a răspuns:

Pai ideea mea este pe la 10 11 noaptea sa consumi cateva bucati de carne de porc cu grasime, garnitura de cartofi pai, niste ceafa de porc la sfarsit si intr-o saptamana nici nu o sa te mai recunostitongue

| enmaai a răspuns:

Pai mananciin fiecare zii dimineata 2 felii de paine cu ce vrei dar sa fie alba sau neara cu seminte, la pranz 200 gr. de carne pui/vita, alaturi de un pireucv, cv iar seara niste crontaieli.:dFUNDA? puppy dog eyes

| OrochimaruX17 a răspuns:

Mananca 3 shaorme pe zi laughing) de la grasi

| andrei00007 a răspuns:

Mancare gatita cat cuprinde paine multa,pizza,carne prajita,cartofi prajiti multi cartofi prajiti si cu paine (cu toate ca, cartofii in general se mananca fara paine), mititei, sarmale, prajeala in general (cu toate ca nu e f sanatos dar mancarea prajita in ulei e foarte bogata caloric!), mancati dupa ora 19-20 incolo mancati ceva si inainte sa va culcati. Daca mananci 2 mese pe zi 2 oua dimineata, 3-4 sarmale dupamiaza si o banana seara.si dupa aia te plangi pe aici, " vaii nu pot sa ma ingras manac enorm de mult dar nu ma ingrassad " ...nu este chiar asa de ex: 1 friptura sau 2 oua + o portie de cartofi prajiti cand te trezesti, peste 2-3 ore un sandwich, peste 2-3 ore o gogoasa/placinta de la patiserie, seara o pizza, peste 2-3 sandwich si dupa aia somn si tot asa multe multe calorii! bafta multa

| madalin150 a răspuns:

Buna! sfatul meu ar fi sa nu te indopi cu medicamente, o sa iti faca rau, mai tarziu o sa le simti efectul, urmeaza sfatul lui marble2winking happy, te pup ai grija