| Andrew001 a întrebat:

Sallut all, cum sa o conving pe prietena mea sa faca... cu mine. Vreau opinii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesti nu trebuie sa o convingiraised eyebrowsEa stie mai bine cand e pregatita! Asa ca ai rabdare...

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca ea nu vrea, sau nu e pregatita nu ai cum.asa ca cel mai bine e sa asteptsiwinking

| XK a răspuns:

1. Nu ai mai mult de 14 ani...asa ca ramai la filmele tale pornowinking
2. Daca te iubeste cu adevarat, iti va spune ea cand vrea ste ardawinking
3. Nu incerca sa ii dai date limita, gen "daca nu te freci pana maine te rup" laughing
4. Arata-i ca o iubestiwinking

| anaid a răspuns:

Esti praf sincerlaughing du`te frate pe varianta daca simti nevoiewinking
daca ea e fata desteapta si nu vrea.nu inteleg care e problema?

| noooname a răspuns:

Cum dragoste cu forta nu se poate(in nici un caz), sex cu forta se poate ceea ce nu te sfatuiesc sa faci.

Daca nu vrea inseamna ca nu e pregatita(poate).

Wait is for free!winking

Succes!

| beatrice2 a răspuns:

Ce opinii vrei? cum se face? o intrebi:vre. i sa ti. o trag?laughing

| bd a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi. ai rabdare sa fie si ea pregatita. da-i de inteles ca tu esti pregatit pentru asta si ca nu e doar o aventura.

| Iulia_2716 a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi. Daca vrea sa o faca o va face cand va simti ea ca e pregatita, iar tu daca ti la ea o sa astepti.winking

| Andrew001 explică:

Suntem impreuna de 2 luni si ea incearca sa imi spuna despre asta dar e timida valeleu