| davidut11 a întrebat:

Cum sa fac sa o conving pe prietena mea sa faca sex cu mine ca i-am bagat o darta degetu si na so speriat si acum nu stiu cum sa o conving

6 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

In primul rand invata sa scrii! happy
Si ar trebui sa vorbesti cu ea sa ii explici ca e normal sa o doara. Si sa ii fi alaturi. Cu altceva nu am ce sa te ajut.

| unknownn a răspuns:

Ce animal

| HappyGrumpy a răspuns:

Unde? In darta? Pai nu-i bagi dejtu mah. trebuie sa o incalzesti inainte, ii faci un masaj, o faci sa te doreasca sa se topeasca de placere, dar la 10 ani cat aveti ce sa-i ceri tu bagi degetu ca bolovanu, ce faceai dadeai la peste? incercai apa?

| AndreiBolos a răspuns:

Ahaha, nu cred ca a fost cea mai inteleapta decizie. Nu te mai stresa atat, va veni totul de la sine daca vrea.

| Bluey a răspuns:

Daca prietena ta nu vrea sa faceti ar trebui sai respecti decizia nu so presezi ca un obsedat straight face

| canopus a răspuns:

Sex