| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa o conving pe prietena mea sa faca sex cum mine?big grin vreau raspunsuri serioase.MS

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa se intample la momentul potrivit. Poate ea inca nu este pregatita.
Nu cred ca este ceva ce trebuie "programat", stii? Adica gen : maine la ora x facem sex.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O rogi frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi e prostesc so intrebii vine pur si simplu in momentu potrivit intr-un loc mai romantic stiu eu depinde de amandoi happy

| chazz a răspuns:

Opaa...inca un obsedat de pasarica, asteapta manehappy

| Mariiuta a răspuns:

Eu cred ca raspunsu ce.l mai serios ee ca Nu ai alta treaba ..in ziua de azi numai sexul conteaza? esti casatorit si nu stiu eu? da nu mai exista un pic de rusine de aia se intampla atatea in Romania si nu numai Dumnezeu s-a suparat pe noi ca suntem pacatosi. sa va stea capul si la carte si la alte lucruri nu numai la asta ...nu ma lua in nume de rau dar asta e adevarul si poate mai exista persoane care sa imi dea dreptate!

| GabrielCIG a răspuns:

Un coniac & un capac de alexandrion si e a ta

| yAdrian a răspuns (pentru GabrielCIG):

Exact! thumbs up Bafta!

| noni97 a răspuns:

Ii dai o ciocolata