| andrey9999 a întrebat:

Cum as putea sa-mi impresionez prietena? sa fie ceva cu bun simt si ceva ce ar faceo sa fie fericita sa se simte iubita etc. va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi ce ii place, si aia ii indeplinestiwinking, @alexa - te crezi la magazin? Nu mai cere funDa, ca este uratwinking. baftabig grinandrey!

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Gândeşte-te la ce i-ar place ei, cu siguranţă ţi-a spus câte ceva în discuţiile avute. Sau poţi aduce în discuţie aşa ceva, întreab-o cum ar fi pentru ea o zi perfectă, şi-ţi va spune, deci vei ştii ce să faci.

| JeSa a răspuns:

Aşa e, "gestul contează întotdeauna"! Deci, să fii mereu "atent" cu ea. Mai cu alte cuvinte, să ştii - să o respecţi!

| vlaaddd a răspuns:

O duci undeva unde sunteti doar voi doi si o scoti.
O sa fie foarta fericita.

| silver19 a răspuns:

Daca e vreo pitzipoanca slabe sanse...eu am incercat degeaba pana mi-am dat seama ca nu e genu de fata cu capu pe umeri...vezi mai intai daca ii place ceea ce vrei tu sau se uita numai dupa cocalari.

| alexa_4370 a răspuns:

Ducând-o intr-un loc linistit, dãruindu-i o floare si spunându-i cât de mult o iubesti love struck

| alexa_4370 a răspuns:

Vreau funda :*

| adry_4721 a răspuns:

Pai ai pitea sa fii un pic romantic fetelor le place asta.Ai putea sa ii daruesti un trandarir rosu, fa-i complimente dragute, iesiti undeva unde sa fiti doar voi doi, cumparai ceva dragut exemplu un ursulet pe care scre te iubesc sau i love you, duo la cinema etc.Fii cat mai romantic si vei reusi binenteles trebuie sa fii si tu insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai limbi