| Maxxie a întrebat:

Buna ma numesc cristian am 13 ani! Vreau sa-mi impresionez prietena maine de dragobete cum as putea sa o impresionez
! TNX pentru raspunsuri!

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa ii faci cine stie ce surpiza mare. Da`i un trandafir si un pupicbatting eyelashes Sigur o vei impresiona.

| AnAiLuI a răspuns:

Pai cumpara`i ceva frumos :d un sms de dragoste va intalniti maine sh ii faci o surprizabig grin

| Katherine † Pierce a răspuns:

thinking pai. un exemplu: tot luna asta, pe 14, de valentine's, prt mew cel mai bun s-a dus acasa la gagikasa de dimineata cu o inimioara maaaare pe care scria " Pisoi te iubesc" sau marog. ceva gen. da mie una mi s-a parut un gest frte dulcee love struck si dupa aia poti sa fi spontan laughing happy

| Maxxie explică:

Ok

| elena_5046 a răspuns:

Pai eu stiu. ceva flori... un mik cadou. depinde si de genu de fata. si un loc mai retras din punctu meu de vedere happy. Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezinta-te la ea in stare de ebrietatewinking