| GeorgePiticul a întrebat:

Cum as putea sa fac sa imi impresionez prietena, ea uneori cand o intreaba cineva daca e cu mine, zice ca nu prea stie (dar de fapt suntem impreunasad).Ce sa ac sa o impresionez?

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Iarta-ma ca-ti spun dar iubita ta e camd proasta. Cum adica nu inteleg sunteti impreuna si ea zice la altii ca nu prea stie?! Ori sunteti ori numai sunteti. Dar daca vrei sa insisti vorbeste cu ea si fa-i niste surprize, de exemplu o poezie scrisa si recitata de tine, dupa care un buchet de tradafiri rosii( sa fie cat mai mare), apoi un film bun, si daca ii mai pregatesti si cina sa-r ingragosti de tine instant.

4 răspunsuri:
| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca. daca o fata zice ca nu prea stie daca e cu un baiat ori ii place de altu ori ii place de tine dar deja s-a saturat thinking oricum nu strica sa incerci chestile ce le'a zis StupiPeople dar. faza cu recitatu poeziei thinking nu stiu ce sa zic... s'ar putea sa te faci de ras. mai ales daca o faci intr-un loc public happy ...si daca nu merg chestile aste a..incearca sa te comporti cu ea ca si cum n'ai iubio adica nah sti uh "le plac baietii rai".

| h3r a răspuns:

Nimic.
Nici nu ar mai trebui sa zici "prietena mea" din moment ce, doar tu esti "impreuna" cu ea.
Cum poti sta cu cineva care nici macar nu stie ce vrea? Si gandeste-te ca e vorba de tine aici, de demnitatea ta. Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti sincer cu ea si sa o intrebi de ce vorbeste asa, ce sunt cu reactiile respective. Daca o sa se "indoiasca' de relatie, las-o!

Bafta! Nu merita.

| GeorgePiticul explică:

Mersi mult lovely.si tu ai dreptate.

| Heey a răspuns:

Hei:*Salut! Fetelor le place sa le arati ca le iubesti, ia-o in brate, trimite-i mesaje, spune-i ca o iubesti! Sau, fi tu insuti...si inca un lucru, vorbeste cu ea. poate nu stie ce sa spuna, poate crede ca nici tu nu ai prea vrea sa stie lumea ca sunteti impreuna..singura si cea mai buna solutie este sa vorbiti! mult succes!:*