| andreiutza_1879 a întrebat:

Cum as putea sa seduc un baiat de 13 ani in zodia sagetator?

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Din kite stiu eu baietii sagetatori sunt foarte romantici.nustiu daca carezi in stele dar cel mai bine se potrivesthe cu sagetatorii gemenii. tu ce zodie esti? komunika kit mai mult cu el afla ce fel de fete place.cum se mai zice incearca sai dai "namioace":*succes:*

22 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Apari dezbracata si gatahappy
L-ai cucerit pentru urmatoarele 30 de sechee hee

| Malvina24 a răspuns:

Nu e bine sa ''seduci ' baieti la varsta asta! pune mana pe carte ca mai tarziu vei regreta! el are 13 ani tu cati ai? ori esti mai mica si e grav atunci ori esti mai mare ca el -pedofilo!

| VodkaCoca a răspuns:

Pai daca el are 13, tu cu sigurantza ai 11-12, in primul rand nu ai avea cum sa il seduci la varsta ta, nu ai ce iti trebuie sa poti sa seduci o pers, mai asteapta sa te dezvoltzi, ca cu 2 nuci nu cred ca ai sa'l seduci rolling on the floor Eu la varsta aia ma jucam cu papusile in fata blocului, ma jucam sotronu, patratzica si multe altele nici de cum ma gandeam la asa ceva, cand venea vorba de baieti ma inroseam toata si nu scoteam un cuvant si plecam de acolo laughing deci puna mana pe cartehappy

daniela
| daniela a răspuns:

Cred ca sunteti cam mici pentru sedus si mai nimerita ar fi o prietenie adevarata

| Frogie a răspuns:

Mai bine gandeste`te cum sa seduci materiile la scoala anul asta!winking

| pendula a răspuns:

Ca pe mine. spune-mi ca ma vrei smug zodia nu are importanta sunt al tauhee hee. hehe Sa-l seduci e simplu. fa gesturi "perferse" depinde pana unde vrei sa ajungi

| dede16 a răspuns:

Wow?:O cati ani ai? la o varsta ca si a ta inca ma jucam cu papusile si ma uitam la vremea aia pe cartoon laughing. Sincer lasa sedusu` si ia in mana o carte "Amintiri din copilarie","Micul print". ceva de genul.

| siwel a răspuns:

Crezi ca e mai important sa fi cu el in urma faptului ca-l seduci, (adica manipulezi) sau sa-l lasi pe el sa decida daca vrea sau nu sa fie cu tine

| PA21345678i9 a răspuns:

Apeleza si tu la flacara violetrolling on the floor. Cine stie, poate mergelaughing. Nu mai visati la "seducere". Nu poti sa "seduci" pe cineva decat in telenovele.Mai renuntati si voi la net si tv si traitiva copilaria.

| versavia a răspuns:

Da tu cati ani ai? Nu crezi ca ar trebui sa ai alte griji?

| wdsasd a răspuns:

Nu prea poti... daca e sagetator e mai greu...

| MoNsTeR a răspuns:

Ca si pe unu din oricare alta zodie... zodiacu ii o PROSTIE...nu cred ca niste stele pot sa-mi planifice mie destinu

Răspuns utilizator avertizat
| Krane a răspuns:

Tu cati ani ai? Trebuie sa il iei cu inceputul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei de la Cupidon o sageata si i-o tragi in fundhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, cati ani ai? eu cred ca vreo 11-12...lasa baietii, o sa ai timp de asta mai tarziuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seductie? La varsta asta? Nu ai armele necesare.

... Il bati si ii spui ca iti place sa te joci cu soldatei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara sa iti ei o rochie scurta sa-ti desprinzi parul si sa te machiezi de dai pe langa el si asa il atragi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa mai creasca, si u la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea mik la 13 ani.vai si amar

| mery_2589 a răspuns:

Simplu te dai pe langa el vb cu el si afli ce ii place si ce nu!:*

| tommyk a răspuns:

Eu sint sagetator si am 13 ani da nu vreau ca sa fii la mia ragazza perche ai 11-12 ani si esti mucoasa cind o sa ai 15-16 ani si daca o sa ai un ragazzo per prima devi fare sesso con prezervativie cosi tu senti comme é avere un ragazzo STUDIA, MUCOSA"