| yoooo1990 a întrebat:

Cum as putea sai arat unei fete ca o iubesc? Stiind ca am cunoscuto acum aproximativ un an pe messenger! nu neam vazut nici o data! Eu sunt intr-un capat de tara iar ea in celalalt capat? Ne intelegem foarte bine, vorbim foarte des la telefon mai ales! Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| laraandy a răspuns:

Pfff...asa sunt si eu cu pr meu.ne-am cunoscut prin intermediul netu lui, timp de 6 luni am vb la tel si apoi ne-am int.de atunci suntem impreuna...si pe noi ne desp distanta dar nu atat de mult...doar 200 km. dar nu pentru mult timp
eu pot sa iti spun sa te intalnesti cu ea.nu pot sa -ti pun daca o iubesti(nu cred lucrul asta)dar te-ai obisnuit cu ea,, tinand cont ca vb la tel, pe mess... a devenit o obisnuinta... abia ast sa ii auzi vocea, etc...cunosc sentimentul.nu mai pierde ti timpul si intalnitiva.ca poate cine stie... daca nu aveti suficienti bani.intalniti va undeva la mijlocul drumul.sa va fie bine pentru amandoi.
asteptam vesti de la tine... timpul e scurt.profita ca cine stie...winking

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

rolling on the floor
Stiu cum e sa ai impresia asta... laughing
Am trecut si eu prin asta, dupa un an jumate cred ca m-am intalnit cu ea (ea a venit la mine in oras) si... surpriza... arata ca in poze, avea vocea la fel, dar avea un stil de a fi foarte neagreat de mine... Ma rog, au mai fost si altele, am fost un porc cu tot ce i-am facut pana la urma, dar in urma experientei prefer sa fiu respins face-to-face decat iubit si sarutat prin taste si GSM.
Eu zic sa lasi declaratiile amoroase si sa va vedeti undeva, cumva si acolo ori va iubiti* oleaca si apoi sa suferiti unul dupa altul, ori nu o sa va placeti...
Asa ca fa bine si cata-ti una acasa la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci sa te intalnesti cu ea? poate ar fi si asta o dovada...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi discret dai un mesage pe net spunandu-i ca o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off am doar 14 ani. nu radeti stiu ce e iubirea mi-am facut o pritena la prima vedere am fost cu clasa ei in parc si ea alerga dupa mine sa-mi ceara id de mess. ma rog i l-am dat si o am vorbit pe mess ziua urm ne-am intalnit si neam placut...winking eu zic ca e cel mai bine sa te vezi cu ea sa discutati. si poate iese ceva super ...SUCCESwinking

| radw a răspuns:

Fratele meu daca chiar vrei sa ai o relatie cu ea va trebui mai intai sa te intalnesti cu ea... gasesti tu o cale sa ajungi la ea sau ea la tine si... cine stie poate va iesi ceva frumos ceea ce si sper it doresc succes frate si nu uita ca sunt alaturi de tine in orice decizie vei luawinking
daca ai ceva sa-mi spui sunt langa tine happy