| Enemy95 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Cum pot sa ii arat unei fete ca o iubesc stiind ca o plac si ea diabia a venit in tara si astazi ne-am vazut si cand am lasat-o acasa ne-am sarutat. Oare simte si ea ceva pentru mine sau doar asta e in mintea mea?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Orice fata care te saruta sau te tine de mana simte ceva sau e place. Iubirea nu sea arata intr-o zi ci trebuie sa treaca ceva timp ca fata respectiva sa ajunga sa tina la tine si sa te iubeasca cu adevarat.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata te-a sarutat, pana aici totul poate fi normal, dar tu deja te gandesti la viitor, adica la Dragoste si Sex, ceea ce poate fi normal daca esti constient ca pana acolo este drum lung. Este posibil ca fata sa te placa.

| Enemy95 explică (pentru neutrino):

Nu ma gandesc la dragoste si sex dar in schimb mi-am pus intrebarea daca simte si ea ce simt eu pentru ea si daca ar vrea sa fie cu mine... Dar asta o se va rezolva de la sine happy Si multumesc.

| SERIALS a răspuns:

O cunosti mai demult? Sau de o zi si deja o iubesti?

| cristina_3969 a răspuns:

Pai si normal ca te place. orice fata care te saruta, te tine de mana ..etc te place

| Enemy95 explică:

Multumesc Danysan... Funda happy