| luciana_3122 a întrebat:

Buna

am avut o relatie de 5 luni cu un baiat el a mai avut o relatie de 9 luni in timp ce stateam cu el, cand am aflat neam desparrtit dar inca-l iubesc, noi ne intalnim vorbim ne plimbam, dar e putin cam nervos pe mine si gelos daca ma vedee cu cineva sau daca fac ceva eu, el acum sta cu o prietena de-a mea, mai mare ca mine, este fata cu care el a stat in timp ce a stat si cu mine dar eu nu o cunosteam am cunoscuto dupa ceea, m-am inpretenit cu ea, iesim tot, eu, EL, iubita lui, ne intelegem bine, dar sunt cam suparata vreau sa stau cu el, dar sa ma iubeasca si pe mine in timp ce o iubesste pe aia, vreau sa stau iar cu el dar nu stiu cum sa-i zic lui, vreau ca ea sa nu afle:d ajutor cum sa fac va rog? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| c4t4lin a răspuns:

Pai cum se poate ma sa-ti mai placa de el dupa ce ti-a facut faza asta? E nesimtit ma! El iese cu voi doua in oras, e aiurea tare, mai bine uita`l, gaseste pe altcineva cu care sa vorbesti...