| pisii11 a întrebat:

Intrebare pentru baietiwinking deci. Imi place un baiat chiar mult big grin dar cum as putea sa il cuceresc? Ce va place si ce va displace la o fata, sa faca la prima intalnire si pe viitor?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Aia nu stiu..normal baiatul trebuie sa depuna efort pentru a cuceri o fata nu invers happy
ce imi place la o fata la prima intalnire? sa fie asa cum e ea in fiecare zi, sincera si normala si sa ramana asa in continuare, daca imi place un anumit fel de comportament la o fata nu as vrea sa se schimbe niciodata. pe scurt sa ramana asa tot timpul,

2 răspunsuri:
| andreiyy12 a răspuns:

Sau faci un oral. asa cred eu tongue

| pisii11 explică (pentru andreiyy12):

Waw ma omori cu inteligenta astawinking