| MestecGuma a întrebat:

Cum atarg atentia la un baiat care... adica cum ii atrag atentia la fostul meu prieten?sad momentan nu pot sa ma vad cu el. dar ma refer asa pe mess... cand m-a sunat sa-mi zica la multi ani i-am inchis a insistat de 2 ori.
El acum are prietena da vreau sa-i atarg atentia cumva. fara sa creada ca il mai iubesc sau chestii de genul. as pune pe cineva sa-l intrebe etc.dar cum n-am incredere in nimeni. n-am cum sa fac asta laughing
deci funda

Răspuns Câştigător
| papushicata a răspuns:

Heii ' scump'o daca te iubeste oh go on, se va intoarce puppy dog eyes, daca nu atunci inseamn ca nu te merita :-s. Indiferenta ta il va durea daca inca te place oh go on. Fii tare :** ca baietii mai sunt blushing!:**. Asa ca puppy dog eyes capu' sus smug sh fii ' indiferenta blushing.

1 răspuns:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...daca vrei pe mess pune diverse chestii la status care...sa spunem ca pe tine in primul rand te-ar putea face geloasa sau cat de cat curioasa. in viata reala pur si simplu stai cu alti baieti sau prietene(si sa para ca va distrati) in fata lui, eventual cand el este prin imprejurul tau(dar fi sigura ca te poate auzi) vorbeste cu persoana de langa tine(de preferat la sexul feminin) despre un tip care arata misto. chestii in genul. dar sfatul meu este sa nu te uiti la el(cel putin nu atat de strident, mai subtil) succesbig grin