| Romancutza a întrebat:

Cum ati cunoscut persoana iubita? vreaui cat mai multe raspunsuri please.

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai eram intr-un cartier cu o matusa d a mea si o vara pentru ca acolo are matusa me ao ksa

si eram cu mai mti baieti fete si vb si deodata vine el nu il stiam dar auzisem ceva de el love strucksi se baga singur in seama cu mine si mi-a facut complimenteblushingam facut schimb d iduri si as aam ajuns sa fim impr si s aavem 3 lunilove struckabeabig grin:*

bafta si iti doresc sa cunosti si tu un baiat ca pr meu:*chiar daca ca el gasesti fte rar:*

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întâmplător într-o instituție unde aveam un pic de treabă.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Pe mess.Totul a inceput dintr-o prostie. Nici nu mi-am dat seama cand am inceput sa tin la el, dar ne potrivim contrar asteptarilor destul de binebig grinCum pe Stef l-am eliberat din functia de cel mai bun prieten i-a luat el locul.Deocamdatasmug

| Alisa a răspuns:

Prin niste prieteni comuni, prietena mea era impreuna cu prietenul lui cel mai bun. Ne-au facut cunostiinta, am iesit d ecateva ori, dupa care am inceput o relatie care tine de un an, el fiind primul meu prieten.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu am cunoscut-o chiar pe TPU big grin

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai acum sunt singura dar cu ultimu cu care am vb 9 luni il stiam de mult si intr-o seara la disko a inceput tot...majoritatea cu care am vb ii cunosteam/...

| Dutzulescu a răspuns:

La iarba verde de 1 Mai. Aveam ceva prieteni comuni.Suntem inca impreuna de 4 ani si 1/2.

| Adinutza14 a răspuns:

Park a aparut...asa...din cer:d, cand nu te astepti si nu o cauti o sa apara

| DragonFLoW a răspuns:

In autobuz, dragoste la prima statie.

| Daikenki94 a răspuns:

In cls a6a ea s-a mutat la noi si am facut eu ce am facut o faceam sa rad cand era 6 si era bezna afara si era pauza aia stingeau luminile eu o luam in brate chestii de-astea big grin

| alle11v a răspuns:

O prietena i-a dat nr meu la un tip si am vb cu el vreo 2-3 luni fara al cunoaste (timp in care am inceput sa tzin la el), dupa aceea ne-am intalnit si suntem impreuna de un an si un pic...

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu, in clasa a 3-a, de martisor mi-a dat un lantic de argin cu o steluta si abia in vacanta de vara am realizat ca-l plac dar in a 4-a m-a "parasit"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram colegi de clasa din liceu, dar abia in clasa a 11a ne-am "remarcat" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun. intre timp a devenit iubitul meu si suntem impreuna de 5 ani

| bebee_1638 a răspuns:

Dintr-o prostie il cunosteam de ceva vreme si intr-o zi eram tare suparata plangeam si el a tot stat cu mine si tot ma facea sa rad... si uite asa big grin nu m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui a fost totul de la sine... :Xlove struck:X

| Anonim_4708 a răspuns:

Prezentam balul bobocilor, a venit la mine m-a chemat la suc am facut schimb de numere happy Suntem de 2 ani jumate impreuna acum.