| AlexLoveMRRRRRR a întrebat:

Cum ati dai seama ca un baiat te place? plizz dati-mi toate detalile

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-iti-dai-seama-cand-un-baiat-te-place-
Te pup!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| jackyboy12 a răspuns:

1.Daca e timid-se uita la tine in timpul orelor(sper ca il stii de la scoala)cu coada ochiului, cand intorci privirea la el, el se uita deodata in alta parte
2. Daca e indraznet-face tot felul de chestii cand e prin preajma ta(se bate cu altii, etc.)iti spune in fata, iti face ochi dulci blablabla...Am uitata sa mentionez ca e posibil sa-ti si dea cadouri sau flori de 8 martie
3. daca e de moda veche-iti trimite scrisori, felicitari, de astea
Sper ca te-am ajutata!