| Adrianascumpica98 a întrebat:

Cum ati face o seara perfecta pentru partener?

Răspuns Câştigător
| the0whiskey0drinker a răspuns:

Depinde cati ani ai :d daca ai peste 16-17 poti sa-i faci o mancare buna, apoi, imbracata intr-o lenjerie sexy, te pui la el in brate si faceti sex :d cu siguranta va fi incantat de asta

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să-mi facă el mie!
Pa, pa.

| Adrianascumpica98 explică (pentru Legiuitoarea):

Aha.dar totusi.tu nu ai face nimic pentru el?

| JohnnyBi a răspuns:

Luam una bucata femeie, una bucata bucatarie, 1 keg de bere rece. bagam femeia in bucatarie si noi ramanem cu berea.

| Adrianascumpica98 explică (pentru JohnnyBi):

:-)) ce raspuns :-))

| the0whiskey0drinker a răspuns (pentru Adrianascumpica98):

Depinde cati ani ai :d daca ai peste 16-17 poti sa-i faci o mancare buna, apoi, imbracata intr-o lenjerie sexy, te pui la el in brate si faceti sex :d cu siguranta va fi incantat de asta

| neutrino a răspuns:

Fii, te rog, mai clara: ce are el de gand, sau ce-ti doresti tu, sa faca in acea seara perfecta?

| Adrianascumpica98 explică (pentru neutrino):

Deci...cum ai face tu o seara perfecta pentru partener/a?