| LoveAgain a întrebat:

Care este seara romantica perfecta pentru voi? decrie-ti tot decor, partener. happy ia sa va vad >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara romantica perfecta pentru mine ar fi cu iubitul meu pe care il iubesc foarte mult,dar el nu este chiar asa de romantic,dar ma mai surprinde uneori si este un tip foarte pasional si grijuliu, si chiar daca uneori nu arata, ii pasa mult de persoanele care ii sunt alaturi.Consider o seara romantica perfecta una in care sa merg la el si sa ma astepte cu o cina romantica,nu ceva complicat,simplu dar gustos,decorat cu mici lumanarele in paharute sau in forma de flori,cu servetele sofisticate,fete de masa care sa exprime dragostea,pe care sa fie desene de indragostiti,insotita de umorul lui plin si sa avem o discutie deschisa,dupa care in dormitor sa fie toata camera decorata cu lumanarele parfumate,colarate,care sa straluceasca in lumina noptii,cu tot felul de mirosuri exotice ale uleiurilor,lumanarilor,betisoarelor parfumate, cu trandafiri in pat si ornamente pe pereti in forma de flori si inima, simbolurile dragostei...De asemenea,sa fie foarte dulce cu mine si fermecator, sa imi vorbeasca frumos si sa fie delicat, sa imi spuna declaratii de dragoste si sa fie atent cu mine...Asta e seara romantica perfecta pentru minebig grin