| Dicanho10 a întrebat:

O seara romantica perfecta(descri-o)...

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu si el ...de-ajuns!

| T30D0RA a răspuns:

-Multe lumanari parfumate
-Un pat cu lenjerie de matase
-Ulei de masajwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa descriu? pai va intalniti o intalnire normala fara nimic planificat! dar fara sa stie ii faci o surpzia, va duceti intr-un cadru intim pui intr-un bol biletele pe care scrii lucruri care i-ar place sa le faca si o sau il pui sa traga un biletel din bol si din punctul ala esti cu totul la dispozitia celuilalt! sincera sa fiu nu-mi plac siroposeniile dar imi place spontaneitatea! asa ca daca esti spontan restul e floare la ureche, tr sa-ti surprinzi tot timpul partenerul, iar seriile romantice pot sa fie fara numar atata doar sa ai imaginatie!

| GeorgiAna_8941 a răspuns:

Pai. s ma cheme la el...sa-mi zic ca are o surpriza etc. fara sa dea d banuit iar atunci cand intru p usa. un decor rosu.=p~

| manole311 a răspuns:

Fantezie si romantism.Si cu asta am spus totul...