| Violetta69 a întrebat:

Cum ati reactiona, baieti, daca o fata ar veni la voi si v-ar zice ca vrea sa faceti sex fara a exista vreo relatie intre voi, ci doar de prietenie?

Răspuns Câştigător
| radu877 a răspuns:

Eu cred ca nu e tocmai ok. Un baiat vrea sa cucereasca o fata, sa simta ca el a facut ceva pentru asta. Eu unul as zice ca e o usuratica si ca asta face mereu. Nu as vrea sa fac sex cu ea.
Ai grija sa nu faci vreo greseala. Mai bine gaseste alte cai, alta conjunctura. Merci in vreun club cu el sau unde e el, arata-te interesata de el, plecati impreuna... E cu totul altceva decat daca i-ai spune direct.

| radu877 a răspuns (pentru radu877):

Cum as putea sa te agaug la prieteni? mi-ar placea sa vorbim pe subiecte de genul asta. da-mi add daca vrei, eu nu pot. mersi

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dacă nu ar exista atracție fizica degeaba mi-ar spune, plus dacă asa ușor se lasă sunt șanse mari sa aibă multe boli venerice, nu știu dacă m-as duce poate dacă mar atrage foarte puternic fizic, dacă ar fi acel ceva, chimia aia spontana

| mihai69 a răspuns:

Aș fugi să cumpăr o cutie de prezervative, lubrifiant și o sticlă de șampanie!

| Emilian65 a răspuns:

As refuza-o!

| mentholinks a răspuns:

Numai raspunsuri ipocrite pe aici. Vai de voi.

| Nemessys a răspuns:

Mie unul nu mi s-ar parea deloc ok. Da. si acum multi o sa ma contrazica. Adica na, daca unii cauta doar sex la o fata, eu nu am nicio vina. happy

Deci nu mi s-ar parea ok, adica ce, vine una necunoscuta la mine si imi zice,, ba, hai sa mi-o tragi"? Ok. nici chiar asa. rolling on the floor Sa zicem ca as avea o amica. pe care o cunosc de cevate luni sau hai sa zicem de o perioada mai lunga (cred ca la genul asta de fata te referi) si mi-ar propune chestia asta. Sincer, nu mi s-ar parea corect. Adica totusi nici nu simt nimic pentru ea si luand in considerare faptul ca nici nu suntem impreuna si nici ea nu simte nimic pentru mine, e clar ca doar chestia aia o vrea. Adica dupa acea noapte e posibil nici sa nu mai aud nimic de ea. Ceea ce nu mi-ar coveni. M-as simti prost... Eu as prefera ca atunci cand o fac pentru prima data, sa o fac cu cineva de incredere, ca mai tarziu sa nu regret ceea ce am facut. Nu sunt eu genul de profitor sau ca vreau sa scap odata de virginitatea ca este un,, chin". Eu daca as avea o iubita, as lasa-o pea ea sa decida cand o facem pentru prima data. Fie si la 19-20 de ani. nu imi pasa. Am rabdare. Si totusi pot sa imi potolesc foarte usor cheful tongue. Eu sincer, in zilele astea, decat sa ma gandesc cum sa imi pierd virginitatea (cum fac altii), ma gandesc la bac rolling on the floor. Si da, chiar ma gandesc, deci vorbesc foarte serios. Chiar daca trec in clasa a11-a insa nu ma gandesc la el ca vai de mine nu il trec sau ceva de genu. Nu chiar, vreau doar sa treaca timpul mai repede ca sa-l dau odata laughing) Nu in ideea ca m-am saturat de scoala, insa vreau sa plec la facultatea aia odata laughing Deci da de ceva timp nu exista zi in care sa nu ma gandesc la bac rolling on the floor. Unii vor sa treaca timpul mai repede si sunt ceva gen,, aualeuuu 2 saptamani pana la bac MAMAAAAAAAA", iar eu sunt,, hai odata nu trece timpul asta mai repede! :@ " Eu cel mai mult clipa aia o astept. Nu clipa in care o sa imi pierd virginitatea. (stiu, greu de crezut rolling on the floor )

| Temnikova a răspuns (pentru Nemessys):

Vreau un prieten ca tinewinking

| Clorox a răspuns:

O iau frumusel de mana, o duc intr-o camera si o intreb ce naiba este in capul ei?
Daca este prietena mea nu am cum sa fac asta, fata de altii, imi respect prietenii, orice ar fi.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

As spune nu. ( nu-s gay )

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar e nevoie și de prietenie? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi baiat, i-as propune ca mai intai sa discutam despre un subiect precum viermele de galbeaza. Ce culoare are, unde traieste, cu ce se hrănește etc. Dupa aceasta disctutie, raspunsul meu la intrebarea acelei fete ar fi " o zi bună! La revedere!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panarama.

| DrGoogle a răspuns:

Mi s-ar parea ceva suspect si as zice nu, cine face asta in ziua de azi asa direct? laughing)

| MidnightR a răspuns:

Ar fi cazul sa ma intreb ce boli ar putea sa aiba.

| EMKing a răspuns:

Prieteni cu beneficii

| AlxCr a răspuns:

As refuza-o, de ce?
Simplu, cel mai probabil e o panarama.
Nu stiu ce fata ar zice asa ceva unui amic/prieten.

Răspuns utilizator avertizat
| KlArt a răspuns:

Reacția favorită pentru tine ar fi apariția unei dungi groase si umflate pe pantalonii interlocutorului, înclinată un pic pe diagonală. În lipsa acestui fenomen, reacțiile ulterioare ar fi unele de dispreț.

| IonutMirel111 a răspuns:

Probabil ce ar face majoritatea baietilor, ar profita de ocazie.
(Depinde si cum arata fata ))