| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati reactiona daca o colega de munca va prinde de mana si va duce intr-o incapere si va zice sa faceti sex salbatic ca in filmele cu cowboys, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Ii fac placerea big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii aduc la cunostinta sa foloseasca un catsuit de latex apoi discutam

| darrio2007 a răspuns:

Asta e hărtuire sexuala. O dau in judecată.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce imaginatie ai, frate laughing

Nici o sansa la munca, ca esti dat afara in secunda doi, cand esti prins, asta daca nu cumva ajungi sa faci penis-captivus si se cehama salvarea sa va ia pe amandoi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am camere prin toate incaperile aproape sad

| VoidEternal a răspuns:

Cum as reactiona? M-as da jos din pat, m-as duce la baie sa ma spal pe fata, m-as schimba si apoi as pleca la munca. Si tu ar trebui sa faci la fel pentru ca visezi si asta nu o sa se intample niciodata.
Pace.

| FreddieM a răspuns:

Te-as zuna pe tine sa-ti spun ca visul tau s-a adeverit.
Cheers

| alexalx1234 a răspuns:

Vezi să nu fie fiica patronului

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă m-a atins si a loat somn din prima nu glumesc deloc -_- deja sunt scîrbit de glumele din bucătărie numai glume nu sunt alea este o colega are 38 de ani și nu sa măritat niciodată zicea in pauză și ma uitam la ia cu atâta sila si greață cum minte ai se uita in ochi mei si spunea toate astea de nervi am plecat de acolo sa nu-i zic ceva greșit sunt scîrbit de oamneii mincinoși si falși înainte era înger femeia aia nu a trecut mult 2 luni așa după s-a facut așa scorpiei frate nu ai idee nesuferită femeie

| Salontanul a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Omule! Invata intai gramatica elementara si apoi treci la dat sfaturi! Adica tu nu stii lucruri elementare dar crezi ca esti in masura sa dai sfaturi?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Salontanul):

Nu ti-ai loat pastilele nici azi trist