| DanyDav a întrebat:

Cum ati reactiona daca iubita/iubitul vostru ar fi agresivi in timp ce faceti dragoste?
M-a muscat de buza, de fese de mi-a dat sangele, da palme peste fese, uneori aproape ma sufoca la propriu! Ce metoda sa aplic sa-i cotracarez atitdinea asta?
Am cunoscut si fete gentile dar salbatica mea iubita o iubesc, nu pot sa nu-i fac pe plac.

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca i-as fi tras un pumn in nas, sau un sut in boase, daca era violent si relatia s-ar fi rupt imediat.

| DanyDav explică (pentru Violleta2022):

Si tu esti o fata periculoasa, haha!
Nu imi sta in fire sa lovesc o fata dapai pe ea la cat o iubesc, cert e ca o mai chinui si eu uneori, dar razbunarea ei este totdeauna peste limite, mai rau ca o pisica.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa te consideri un fericit al sortii ca ai parte de o iubita atat de nebunatica in timpul sexului si nu trebuie sa suferi de neimplinirile sexuale ale cantaretetui Adam Levine in una dintre multele sale relatii amoroase. Adam Levine membru al formatiei de muzica pop, Maroon5, a parasit-o pe celebra si cunoscuta jucatoare de tenis Maria Sharapova, din cauza faptului ca dupa spusele lui : '' in timpul sexului starea in pat culcata pe spate ca o mumie egipteana, si rece ca o broasca lesinata'' =))
,, Adam Levine, dezamagit de Maria Sharapova.
In urma cu ceva timp, Adam Levine ar fi declarat despre tenismena Maria Sharapova ca e ca o `broasca moarta` in pat.
Nu facea deloc zgomot in timpul sexului. Nu va pot spune cat de dezamagit am fost. Ca multi alti tipi, am crezut ca e genul de femeie galagioasa. De fapt, ea statea lungita ca o broasca moarta. Chiar s-a enervat cand am inceput sa gem, spunandu-mi ca i-am stricat concentrarea. Am suferit un soc mai mare decat atunci cand am aflat ca nu exista iepurasul de Paste"".
http://www.bestmusic.ro/stiri/adam-levine-sex-maria-sharapova-103026.html

| DanyDav explică (pentru corbulalbrosu):

HAHA, Nu stiam povestea lor!
Nici chiar asa, co o astfel de fata nu cred ca ar sta nimeni cat de frumoasa ar fi ea.

| Freya1 a răspuns:

Daca nu ti-ar placea nu ti s-ar misca... daca ma intelegi laughing.
Adevarul este ca e nasol sa ai iesiri din astea continuu.Ca ai o fantezie sau experimentezi din cand in cand cate ceva nou e una, da sa te ia mereu la palme si la muscaturi pana iti da sangele cred ca e exagerat.Ori e sado ori te uraste.
Daca partenerul meu ar face mereu asa si chiar mi-ar provoca durere am avea o discutie serioasa pe tema asta prin care i-as explica ce ti-am explicat tie mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-ti place?
Poti s-o pui sa te linga in gaura fundului.

| DanyDav explică (pentru anonim_4396):

HAHA,astea sunt deja detalii, si ea ma cam pune sa-i fac asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place sa fie dominant.Agresiv cu o limita.
Ma excita violenta in timpul sexului si ma si dezgusta.Probabil as reacționa negativ, dacă ar depăși limitele mele.

| DanyDav explică (pentru anonim_4396):

Si mie imi place, dar uneori depaseste limitele, ma lasa cu urme, o face intentionat.
Adevarat ca si eu o mai chinui uneori dar altfel, o tin de maini, o imobilizez si ea se cam razbuna ca o pisica.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu cred ca ai vrut sa te lauzi ca ce iubita mișto ai rolling on the floor

| DanyDav explică (pentru QElenaBoghiu):

Sincer, imi place fata, dar ca in orice cuplu, exista mici probleme pe care ar fi bine sa le discuti sa afli si alte opinii care ar putea ajuta.

| Subsemnatul123 a răspuns:

M-as trezi din vis si m-as pregati de munca.

| Ivanescucristina a răspuns:

Mi-o împrumuti si mie? (Glumesc)
De ce nu ii explici sa nu mai fie asa 'canibala' / agresiva?
Ii poti spune ca nu iti place sa fie si ea mai romantica.

| DanyDav explică (pentru Ivanescucristina):

Treaba e ca incepem romantic dar adeses se lasa cu urme pana la sfarsit.
Cert ca nici nu mi ar place sa fie o adormita.

| ImLost a răspuns:

Dai una la ficat să se potolească.

| DanyDav explică (pentru ImLost):

Nu cred ca ar fi cazul sa devenim violenti, mai ales ca unii o spun in gluma, sau dupa ce beau ceva, dar in cazul fetelor m-ar tenta sa fiu sincer, dar nu stiu daca iubita mea nu ar deveni geloasa, cu toate ca vad ca nu are nici o problema sa se sarute cu fete!

| ciordeala a răspuns:

Nici de era inchis in casa 20 ani nu cred ca facea asa cineva, chiar asa buna esti? Trebuie sa il musti si tu de *** pana ii dai sangele.

| DanyDav explică (pentru ciordeala):

Cert e ca si eu i-o trag in ciuda uneori, o tin de maini sa potata riposta, uneori o tin cu mainile la spate, pana la urma face ce poate ca o pisica lol, zgaraie, musca.