| LeganzaMoonwalker a întrebat:

Cum considerati alegerea lui Trump ca presedinte? Din punctul nostru de vedere in principal. Cu ce ne avantajeaza / dezavantajeaza?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un clown simpatic dupa parerea unora, un dezaxat in conceptia altora. Doar viitorul va dovedi care tabara are de fapt dreptate.

| mihai69 a răspuns:

Măi, având în vedere că spune că toate femeile trebuie... hmm... regulate - mi se pare că ai pus întrebarea la categoria potrivită.

| andyy96 a răspuns:

Sai Bag Pl.in gura! De clovn.o sa distruga America.Habar n-are cei de Viata lui? happy Daca e cel mai bogat om Din America.inseamna ca are Faima! Pe drec. o sa se ajunga La al 3 razboi Mondial.