| Ianusik07 a întrebat:

Cum credeti, atunci cind faci pentru prima data dragoste cu persoana iubita e neaparat sa-i faci sex oral?

Eu consider ca-i dezgustator si nu voi putea sa fac acest lucru niciodata (mi-e greata cind ma gindesc) Voi ce parere aveti? E bine sau Rau? Rog seriozitate...))))winkinghappy

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Daca tu nu vrei, nu te obliga nimeni, ar trebui sa stii asta! laughing
Deci nu e nimic rau in a nu face asta niciodata, pentru ca pur si simplu asa esti tu si nu suporti asta, este ceva normal.

6 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

E alegerea ta.

| iubesc a răspuns:

Atata timp cat nu vrei partenerul trebuie sa te inteleaga.

| neutrino a răspuns:

Daca-ti iubesti partenerul, atunci trebuie sa-l servesti regeste. Pentru inceput, poti sa folosesti lamaie...

| Exilee a răspuns:

Stai linistita ca nu vei face tu dragoste (niciodata), ci sex happy

BLeah... e dezgustator. Logic.

| greyhound a răspuns:

Ce bine ca TPU are arhiva. Ca peste 3 ani sa-ti reamintesti ce ai zis.