| Flllaaa a întrebat:

Buna seara, TPU. Cum e sa faci sex oral sau anal? Merita sa faci asta pentru persoana iubita chiar daca tie ti se pare cam scarbos? Voi ce parere aveti?

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu merita. Daca insista inseamna ca nu te iubeste.

| bibi5961 a răspuns:

Daca poti, da.

| neutrino a răspuns:

Faci sex asa cum iti place tie, nu cum isi doreste el. Daca el doreste si sex oral, atunci sa inceapa el primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oralul se practica si in preludiu. cu analul e alta treaba. cei care dau varianta anal-oral au vazut prea multe filme porno. analul e placut pentru anumite persoane. nu toate femeile accepta. dar e mai intens pentru ca e vorba de terminatiile nervoase din anus. sexul anal poate oferi o placere imensa. in acelasi timp trebuie si o igiena adecvata. plus ca la inceput e dureros. daca ii faci o lubrefiere adecvata, un preludiu indelungat si te obisnuiesti cu el, totul e ok. daca nu, mai bine limiteaza-te la normal.si incearca cu un tip care a mai facut, nu cu un curios! curiosii si incepatorii sa se duca la profesioniste!

| Bøøgey a răspuns:

Ba, stii, depinde si ordinea. Eu zic mai bine oral-anal, decat anal-oral. Tu cum zici?

| Flllaaa explică (pentru Bøøgey):

Mie mi se par scarboase indiferent de ordine, mai ales oralul si daca e si dupa anal e si mai rau. Bleah. Tu practici tipurile astea de sex?

| JustStitch a răspuns:

Eu am făcut decât normal, si îmi place mult, anal nu, oral doar am primit

| ClauditaSmile a răspuns:

Daca e sa ai o relatie de lunga de multa vreme si o iubesti pe persoana respectiva nu mai e scarbos. Merita sa faci pentru persoana iubita dar ceea ce conteaza este sa iti placa si tie.
Sex anal:
https://www.google.ro/......ps?/search
Sex oral:https://www.google.ro/......ps?/search

| Flllaaa explică (pentru ClauditaSmile):

Tie nu ti se pare scarbos inteleg... Cum e sa le faci? Faci mai des sex normal sau unul din astea?

| sofisis a răspuns (pentru Flllaaa):

Nu este absolut nimic scarbos in nici unul din cele doua stiluri de sex. Este ceva normal si odata ce o sa ajungeti la o maturitate sexuala adecvata va veti da seama ca fac parte dintr-o viata sexuala sanatoasa si variata.

| bibi5961 a răspuns (pentru sofisis):

E sanatos sa ai kk pe junior? intreb si eu thinking

| sofisis a răspuns (pentru bibi5961):

Da de ce sa ai asa ceva? Exista igiena, nu? Daca ea are grija, nu ai absolut nimic.

| bibi5961 a răspuns (pentru sofisis):

Asta inseamna sa faca clisma de fiecare data inainte de actul sexual. asta e igiena pentru sex anal. si nu cred ca e atat de placut sa faci clisma in fiecare zi.

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Nu se poate da un singur raspuns la intrebarea "Cum e sa faci sex oral sau anal?" Oamenii au pareri diferite, unora le place oralul, altora le place analul si sunt cativa la care le place oralul dupa anal, dar astia sunt in alta categorie. Daca baiatul pentru care vrei sa faci acest "sacrificiu" stie, i-ai spus ca nu iti place si totusi iti cere acest lucru, atunci nu merita sa te "chinui" pentru el. Multe femei incearca si aceste variante de sex dar recomandabil este sa se intample atunci cand isi doresc ele. Daca tu nu te simti "dornica" sau pregatita, te poti compara cu un peste care incearca sa faca alpinism. Nu o sa mearga.

| andreiu77 a răspuns:

A ifacut oral pana la urma?

| corina000 a răspuns:

Daca nu te simti confortabil in astfel de ipostaze nu merita, persoana iubita nu ar trebui sa iti impuna astfel de chestii daca tie nu iti plac

| Emanuelone123 a răspuns:

Multa pornografie e pe internetu asta.Nu merita