| PuFuleTz_5685 a întrebat:

Cum credeti daca un baiat iubeste enorm de mult o fata e posibila schimbarea lui dintr-un fustangiu intr-un baiat cuminte si devotat iubitei sale? De ce da si de ce nu?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e genul mai prostut si influentabil, eu zic ca da, il poti schimba partial!
Dar daca ala e caracterul lui, fi sigura ca e ca in zicala aia: '''lupul isi schimba blana dar naravul ba!''''

| Narfundo a răspuns:

Fustangiu a. Oare cum le numesti pe fete...laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca este atras si fascinat cu adevarat de o persoana chiar se schimba.Cunosc unele cazuri si chiar si in cazul meubig grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da pentru ca o iubeste si este posibil sa o iubeasca atat de mult inkat sa se faca baiat cuminte.

| anna01 a răspuns:

Poate, dar nu pentru o perioada lunga, nu as garanta intr-o schimbare totala si nici nu m-as increde intr-una.

| cristina_3322 a răspuns:

Asa a fost prietenul meu.si s-a schimbat de cand ma cunoscut
Sta baiatul in casa ma asteapta pe mess etc.
Si inainte imi spunea ca nu se va schimba el si l-am intrebat cum de s-a schimbat si a zis "pentru ca nu vreau sa te ranesc si asa sa te pierd"

| angel_6687 a răspuns:

DA, o v a face pentru ca o iubeste si nu vrea sa o piarda. NU, pentru ca ea nu prezinta niciun interes

| Rebecca_4606 a răspuns:

Orice baiat oricat de fustangiu ar fi odata si odata se potoleste si treaba asta va veni mai devreme sau mai tarziu

=> deci da, cred ca este posibila schibarea lui deoarece tipa respectiva a reusit sa fie mai " smechera" si sa se joace cu mintea lui in asa fel incat sa-l faca sa o placa...

| masly a răspuns:

Poate!
Exemplu pretenul meu, era mare bagabont nu era curios de relati serioase, se juca cu fetele si le dadea viteza dupa ce optinea ce dorea de la ele.acum ma iubeste atat de mult incat face tot ce este posibil sa nu ma supere, ce i zic eu asa face... a devenit tot ce isi doreste o fata de la un baiat. Cate o data nu imi vine sa cres ca a facut schimbarea asta.

| lucika a răspuns:

Da asta e precis sunt baieti care din cei mai buni fustangii au devenit cei mai buni soti. eu cred ca asa baieti sunt in stare sa iubeasca chiar mai mult ca altii