| kuhyuiiu7867989 a întrebat:

Fetelor, vă atrag băieții golani, afemeiați? De exemplu dacă ar fi să aveți o relație, ce ați prefera dintre un băiat fustangiu și un băiat *fidel*, cuminte?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu stiu din ce motiv femeile prefera nenorocitii. Le atrag, le trezesc provocare. Ideea ca-l pot schimba, probabil, ca in relatie cu ele, el o sa se transforme intr-un print din povesti ( o varianta destu de putin probabila laughing ).
Nu stiu motivul, si pe mine personal ma atrag baieti mai,, bad boys'', dar asta e probabil si din cauza varstei, la 30 de ani nu prea ma mai vad cautand un baiat de genul, bine, nu ma mai vad cautand barbat laughing.

| RAY a răspuns:

Daca e fustangiu e frumos,arata bine,e popular,posibil nu-i plictisitor, disperat, geloz normal ca o fata ar vrea un baiat de asta ce sa faca cu unu timid, plictisitor si urat, plus ca fetele au un ciclu la menstruatie vor barbati feminizati la ovulatie barbati mai masculini, asa ca e greu de spus ce o atrage pe o fata ca ciclul ei conteaza

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ai paie in cap ca sa preferi afemeiatii si golanii, ca altfel nu vad cum o fata normala la cap ar prefera un gunoi, in loc de un baiat care sa o iubesca doar pe ea, si sa fie doar cu ea.

| FaraNume1245 a răspuns:

E o diferenta imensa intre ce spune o femeie ca vrea si ce vrea ea cu adevarat. Foarte multe o sa spuna ca nu s-ar uita la un golan, afemeiat, dar aproape toate se uita.

| ValentinGeorge a răspuns:

Prefera oamenii decisi, tari, increzatori, cu initiativa. fetele se compara cu compania femenina a barbatilor iar cu cate mai multe fete ai in jurul tau, cu atat esti mai dorit. nu d vorba de fustangeala, e vorba de biologie. gene bune = pretendente multe.