| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti nu-i nimic pentru un baiat de exemplu pina la 20 de ani sa fie virgin? nu este ceva grav? Multumesc mult!

46 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-l afecteaza deloc, continua sa fie o persoana normala atat timp cat are maini si picioare.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu este grav. Ar trebui sa fie mandru. Rar mai gasesti fete care sa nu-si fi inceput viata sexuala pana la varsta ta.
*-*

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu este nimic grav. Fiecare o face cand vrea

| neutrino a răspuns:

Grav nu este, dar e mare pacat.

| Corinush2013 a răspuns (pentru neutrino):

Si de ce ar fi pacat?

| neutrino a răspuns (pentru Corinush2013):

Traim in "epoca sexului", toata lumea face sex si atunci cum sa nu fie un mare pacat, in special pentru un baiat, sa nu participe la acest mare spectacol al vietii?

| Corinush2013 a răspuns (pentru neutrino):

Pai eu cred ca are mult timp inainte sa participe la acest spectacol al vietii...si nu cred ca este un pacat daca nu a facut asta pina acum.

| neutrino a răspuns (pentru Corinush2013):

Fiecare an trecut are specificul lui. Tu ai cerut o parere pe care eu ti-am oferit-o, fara a avea pretentia ca este cea mai buna.

| Corinush2013 a răspuns (pentru neutrino):

Pai eu tot ti-am spus parerea mea, referitor la raspunsul tau.

| Oana92 a răspuns:

Fiecare are dreptul sa isi inceapa viata sexuala atunci cand crede ca e bine si cu cine crede ca e bine. Nu e nimic rau in asta!

| chazz a răspuns:

Bucura-te happy
Presupun ca esti prietena lui, daca va iubiti puteti face asta.In ziua de azii cauta numai "pussy". Esti ff. norocoasa cu el, am vazut in raspunsuri ca si tu esti fiind si el la randul lui norocos ca te are pe tine.(nici odata sa nu te lasi conduc de ce zic altii)
Numai bine!

| Corinush2013 a răspuns (pentru chazz):

Pai da cred ca prietenele sunt invidoase ca am un iubit care este gata sa ma astepte, de aceea spuneau ca il va afecta ...multumesc foarte mult! Eu cred ca relatiile adevarate nu se bazeaza numai pe asta, de aceea o sa reusim sa le facem pe toate.

| chazz a răspuns (pentru Corinush2013):

Te rog sa ai grija la prietenele tale..deoarece pot intervenii in relatia voastra reusind sa o sfarseasca, mi s-a intamplat.
lucrul acesta se poate intampla doar daca prietenele tale doresc sa faca asta..increderea si iubirea poate sa "sparga" aceast fapt.
-prietenii te pot ajuta dar te pot baga si in belele mari, depinde de persoana.(nu cred ca la tine este cazul deoarece esti fata dar fii grijulie mereu )

| Corinush2013 a răspuns (pentru chazz):

Mersi mult de fat))o sa tin cont de el.

| Corinush2013 a răspuns (pentru Corinush2013):

De sfat)sorry

| Different69 a răspuns:

Nu e nimic grav stai linistita.

| para001 a răspuns:

Nu.i grav, e doar ***

| CeInteleptul a răspuns:

Fata daga daca il iubesti faci dragoste cu el!
adica tu esti experimentata si fugi de el
rusine!

| Corinush2013 a răspuns (pentru CeInteleptul):

Cine a spus ca eu sunt experimentata?

| danielcoman32 a răspuns:

Nu,nu e nimic grav, e totul ok.

| Corinush2013 a răspuns (pentru danielcoman32):

Multumesc de raspuns!

| danielcoman32 a răspuns (pentru Corinush2013):

Pentru putin, adauga-ma pe mes, te rog, id meu e daniel.coman32

| Corinush2013 a răspuns (pentru danielcoman32):

Sorry, dar nu am mes.

| cuib a răspuns:

Bucurate de asta, vei fi prima in viata lui si nu te v-a uita niciodata. Have funwinking

| Corinush2013 a răspuns:

Pai el acum are 18 ani, iar eu 17 ani jumatate.Ambii suntem virgini, eu inca nu as dori sa incepem viata sexuala.El este de acord sa ma astepte pina eu voi fi pregatita, dar multe prietene spun ca va fi rau pentru el daca va mai astepta, de aceea am pus intrebare...dar cred oricum ca nu avem unde ne grabi, deoarece intentionam sa fim mereu impreuna si totul va fi la timpul lor...

Răspuns utilizator avertizat
| Corinush2013 a răspuns (pentru radumstain):

Ma miram cum de nu sunt asa raspunsuri. am pregatit alt cadou pentru el de Anul Nou.De acest "cadou" va avea parte mai tirziu.

Răspuns utilizator avertizat
| Corinush2013 a răspuns (pentru radumstain):

Sper ca pe el n-o sa-l afecteze si tot o sa fie bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Corinush2013 a răspuns (pentru adiuseri):

Multumesc mult!

| Corinush2013 a răspuns:

Am vrut sa ma interesez daca pe dinsul nu-l va afecta aceasta?

| Corinush2013 a răspuns:

Multumesc mult la toti!

| HopefullyMe a răspuns:

Nu e ceva grav. Sa sti ca mai sunt si baieti cuminti pe lumea asta laughing. Inseamna ca poate el asteapta pe cineva potrivit si ca nu se pripeste.Bine, dar poate sa insemne si ca e un retard social ( daca n-are nici un prieten sau n-a avut).Asa ca nu te ingrijora laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Pai nu este ceva grav... poate nu a gasit pers potrivita sau este o persoana prea emotiva, afectata emotional sau e posibil sa aiba o problema care l-a tinut departe de viata sexuala thinking

| Wtt a răspuns:

Ce sa fie grav draga? ..traieste, respira, mananca, bea laughing. e la fel, doar ca nu si-a inceput viata sexuala, din motive personale.
Fiecare o face cand simte nevoia, si cand crede el ca e pregatit.
Oh, dar ce n-as da sa vad un tip la 20 de ani virgin!

| Corinush2013 a răspuns (pentru Wtt):

Pai da in ziua de azi sunt putine persoane in stare sa astepte asta.

| Wtt a răspuns (pentru Corinush2013):

Trebuie sa fii mandra ca ai un iubit, asa.
si inca ceva : Daca nu vrei s-o faci, nu o fa! nu e nimic grav! probabil el e pregatit pentru asa ceva. si asteapta sa fii si tu, te va intelege cu singuranta

| Corinush2013 a răspuns (pentru Wtt):

Da eu nu sunt pregatita si el ma intelege foarte bine..si a spus ca avem toata viata inainte ca sa reusim sa facem asta.

| eugenl a răspuns (pentru Wtt):

Poate si la mai mult, este un exemplu de 28 de ani si pe TPUhee hee

| Wtt a răspuns (pentru eugenl):

Mi-as dori sa-l cunosc laughing)

| eugenl a răspuns (pentru Wtt):

Nu cred ca e asa de plangacios laughing
In lumea de azi sunt ascunse astfel de lucruri mai ales ca au devenit subiecte tabu