| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e normal ca un baiat, la 16 ani si 10 luni, sa fie inca virgin? big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu era normal sa spunem, daca aveai 26 de ani si 10 luni,atunci poate ma gandeam ca ceva nu e in regula cu tine.Dar,si atunci,poate!
Sfatul meu este sa lasi lumea sa vorbeasca si sa-ti vezi de viata ta!
Nu te mai lasa complexat de povestile amicilor,rudelor,colegilor,fiecare are ritmul lui propriu si felul lui de a fi,poate ai alte prioritati,poate ai o timiditate innascuta,poate vrei sa-ti incepi viata sexuala cu o fata pe care o iubesti,sunt gandurile si visele tale personale si extrem de intime.
Doar tu hotarasti cand se va intampla lucrul asta,nu lumea,nu moda!
Asa ca,da, este foarte normal, nu e nici o problema!

| biliuzz a răspuns (pentru greece12):

Oh,in sfarsit...cineva destept big grin
ai dreptate-vreau sa imi incep viata sexuala cu o persoana speciala, nu cu una gasita pe strada.Mi se pare un pas destul de important in viata, si de aceea vreau sa il fac cum trebuie.Multi colegi de ai mei spun ca is un fraier, dar sincer nu ma intereseaza ce spun altii. vroiam doar sa stiu daca la varsta mea trebuia sa fi avut deja putina "experienta". Multumesc mult de raspuns

9 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Da.mi se pare de invidiatlove struck:pup:*

| Missdaydreaming a răspuns:

Da, inseamna ca nu e un porc obsedat care se grabeste sa sara pe fete happy

| biliuzz a răspuns (pentru Missdaydreaming):

Deci e de bine, nu? laughing

| superdorex a răspuns (pentru Missdaydreaming):

laughing ce dura esti!

| Dominicc a răspuns (pentru biliuzz):

Uneori ma mir la ce raspund fetele astea...

"de invidiat. " "... nu esti un porc."
Da cate intrebari vad eu de la ele pe ficare zi. " vreau sa imi incep viata sexuala... am 14 ani" ce sa mai zic?

Daca ar fi sa ne luam dupa ele. ar trebui sa ramai virgin toata viata ca nah. e de apreciat. Dar majoritata si-au inceput viata sexuala.
Si ca adaos. mult cauta baieti care au facut-o deja. Dece? ca cica ar fi ok sa ai ceva experinta...
Nu ca ar comenta la un virgin dar nah...stramba pic din nas.
E doar parerea meahappy.

Si e destul de true.

| quest_6999 a răspuns:

Nu e normal...te poti transforma in mutant daca nu te dezvirginezi mai repede (glumeam ) E normal ma laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ViziuuNe a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva anormal in toata treaba asta.
Esti inca destul de mic din punctu meu de vedere, si vei avea destul timp la dispozitie sa iti pierzi si virginitatea.
multa baftaa :X