| bombonika_4281 a întrebat:

Cum credeti, o fata poate sa faca primul pas intr-o relatie? E v-o greaseala daca ea ii spune prima "te iubesc?"

Răspuns Câştigător
| Nanutzu a răspuns:

Nu este nici o greseala daca fata spune prima "te iubesc" este chiar mult mai indicat, pentru ca unii baieti asta asteapta, ca fata sa le spuna prima data te iubesc. Fa-ti guraj si zi :* Fundita?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu este o greșeală, că:.
Femeile sunt egale cu bărbații!

| R_8074 a răspuns:

Eu am spus prima "te iubesc", e o chestie de orgoliu sa nu spui tu. Daca asta simti de ce sa nu o faci? Care e problema daca esti fata, macar te destainui, daca stai si astepti de la el sa spuna si el nu are nicio treaba cu tine nu il vei avea niciodata.

| Colla a răspuns:

Nu deloc crede'ma...Numa ca baiatu o poate lua in bataie de joc daca nu o iubeste...

| SkyHigh a răspuns:

Absolut niciuna. dacă asta simte, ar trebui să îşi dezvăluie adevăratele sentimente happy

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Nu cred ca e o greseala dar sa nu fi luata d proastabig grin
sa stii ca te ubeste si apoi sa spui utongue

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Are o greutate cuvantu "te iubesc"! Atunci trebuie sa spui cand si simti chestia asta, n-are nimica daca tu spui prima oara dar sa simti ca si el aceas chesti simte pentru tine! La noi iubitul meu a fost primul care o zis, dar asta dupa 5 luni laughing!

| Letheyann a răspuns:

Eu cred ca intai trebuie sa cunosti bine o persoana ca sa ii poti spune "te iubesc".si da o fata poate sa faca primul pas intr-o relatie, noua baietilor(vorbesc de baieti pertinenti si cu bun simt) ne place sa fim surprinsi cate o data happy

| Diana_6484 a răspuns:

Nu e o problema stiu din proprie experienta ca eu am zis prima "tbx" apoi el imi zicea tot timpul :X::X:X:X

| Sherinyk a răspuns:

Da! O fata poate face primul pas,dar depinde si ce simte acea fata pentru el, si daca tu chiar il iubesti, nu e nici o problema daca ii spui tu prima ''te iubesc''
Funda!
PLzzzzzz!