| zonainterzisa a întrebat:

am facut o greaseala din punctul meu de vedere. I-am trimis o poza cu mine unui necunoscut, dar dupa aia, mi s-a parut ca am facut o greseala, dar nu stiu de cecrying voi ce credeti? ce poate sa faca cu poza data de mine? fundacrying

Răspuns Câştigător
| HotChoclate a răspuns:

Oh..nu poate fi asa rau.Acum depinde cum era si poza:daca era indecenta ai de ce sa iti faci griji daca nu nu te mai gandi la asta.Pana la urma e normal(pe internet). vorbiti, face-ti schimb de poze etc.Nu iti mai face griji.

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

De obicei incerc sa calmez, dar nu de data asta, iti spun adevarulwinking
Cu o poza se pot face multe. Depinde si de persoana, adica nu te astepta sa te dezbrace sau alte chestii, pentru ca nu se poate decat daca se pricepe FOARTE bine la pc-uriwinking
In rest nu prea are ce face cu ea, decat sa o puna pe site-uri si sa zica nu stiu ce despre tine...