| Acasel a întrebat:

Cum cuceresti o fata? ea ma place eu o plac. si cum sa o cuceresc? sa ma placa assa incat sa ma iubeasca mie la mie.laughingsa ma visezehee hee FundA!

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Intodeauna lucrurile mici innebunesc fetele, de ex un coleg de-al meu mergea pe strada(cand am iesit de la ore era noapte) si se uita la stele :OOO am zis ca lesiwinking in fine laughing fetelor le plac lucrurile mici pe care baieti de obicei nu le baga in seama.ia-o si tu "din greseala" de mana sau dai un pupic pe OBRAZ doar, ceva de genu :] sau poti sa o iei in brate :[] stiu una buna du-te la ia si spune-i ca e ziua ta si vrea un pupic (probabil ca o sa stie cand e ziua ta) si o sa iti zica ca parca ziua ta nu e atunci si tu poti sa ii zici da stiu dar vroiam o scuza buna pentru un pupic intodeauna merge happy

sper ca te-am ajutat :*

5 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Sa fii super dragut cu ea. Adica eu iubesc baietii care sunt draguti cu mine si se comporta frumos... Un baiat care se comporta frumoooos cu o fata o "cucereste"laughing

| Ionica9119 a răspuns:

Daca te place, o floare e de ajuns! La mine a mershappy!

| smooth a răspuns:

Daca te palce e de bine dar mai departe sa te iubeasca mie la mie depinde de tine ...fi tu insati si foarte dragastos asta atrage fetelewinking bafta happy

| theprettyreckeless a răspuns:

La asta ma gandesc si eu. cred ca e important sa faci mereu ceva sa ii ramana in minte. fii tu insuti!
"joaca-te cu ea" - da nu ca un copil unpic aterizatstraight face, inveselesti-o, fa-o sa se simta bine.
iti mai vin ideiwinking. bafta!

| Alexander1122 a răspuns:

Invita an parc la mine a mers