| bubutifuy a întrebat:

Este o fata pe care o plac, dar ea place alt baiat, cum fac sa o cuceresc?

6 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Imprieteneste-te cu ea, fii cel mai bun prieten, ai grija de ea, poarta-te frumos cu ea, ajut-o cu orice. Incet, incet se va indragosti de tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Il bati mar pe rivalul tau si presupun ca ea il va parasi te acel tantalau in favoarea unui erou. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sau invers, sa nu ii faca rivalul vreun machiaj.

| T0T a răspuns:

Daca nu te place asta e, nu prea ai ce face si chiar daca o convingi mai incolo te vei plange ca nu pune destula pasiune si vei suferi mai rau.

| kevincube a răspuns:

În primul rând îi studiezi profilul de facebook să afli hobby-uri are. După asta porneşti o conversaţie în care o întrebi despre hobby-urile ei. După 2-3 zile de conversat cu ea online îi spui că ai vrea să o cunoşti pentru că ţi se pare o fată interesantă având în vedere hobby-urile ei şi principiile ei pe care le-ai aflat în acel timp de conversat online. La prima întâlnire te porţi frumos, călduros cu ea şi te dai foarte interesat de viaţa ei. Dacă simţi că se poate fură-i şi un sărut dar atât pentru prima întâlnire, te opreşti la sărut.
După ce ai parcust acest tutorial, mai departe te descurci bo$$, numai bine!

| AnoNimuTzzaaa a răspuns:

Cunosclaughing)) si invers. pai incepe si apropie-te de ea, stai mai tot timpul pe langa ea o intrebi 'care e treaba' sau 'ce facii?' sau pur si simplu gasesti motive...