| wrzzer123 a întrebat:

Cum cuceresti o fata timida?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

La fel cum cucerești si alte fete.
Fără efecte speciale, fară să incerci să imiti pe cineva, fiind politicos, la fel și prietenos poți incerca să intretii o conversatie cu aceasta.
Dacă ai un comportament adecvat, eu una nu cred că o va lua la fugă.

| Sofer a răspuns:

O cucerești cu cuvintele.

| alina2k18 a răspuns:

Ii arati o suta de euroi si si-o baga cu ambele mainiwinking
Timida cicawinking
laughing

| CleanHeart a răspuns:

O respecti, vorbesti frumos cu ea, o intelegi, o asculti si cu siguranta o sa te indrageasca happy

| alexalx1234 a răspuns:

Îi arăți 1000€ și instant îi dispare timiditatea

| Anonima163333 a răspuns:

Salut!
Metode de a cuceri o fata timida:
cateva sfaturi:
https://aniela.ro/2020/04/10/cum-cuceresti-o-fata-timida/

| VI3 a răspuns:

Salut!
Fetele timide sunt foarte sensibile. Dacă vrei să profiți de ea mai bine las-o în pace.

| AllexXtreme a răspuns:

Fi tu!

| Anemius34 a răspuns:

Păi o abordezi uşor, nu o iei direct
Trebuie să te comporți foarte atent, să îi faci complimente, să o întrebi cum se simte, să o faci să zâmbească, să încerci să îi fi aproape, apoi o inviți undeva să vă vedeți, vă plimbați te uiți în ochii ei și îi spui cât îi de frumoasă

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Pai cunoști una? unde ai găsito?