| kays a întrebat:

Cum sa cuceresti cel mai bine o fata?

Răspuns Câştigător
| yami a răspuns:

Daca nu poti fi natural, exact asa cum simti sa-ti demonstrezi sentimentele, crede-ma nu merita efortul.nu trebuie sa fie ceva stas, ci sa te aprecize pentru felul tau special de a fi, iar asta vine din tine, tu-ti cunosti calitatile, trebuie doar sa le pui in reliefhappy

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In primul rand trebiue sa fii tu insuti si nu forta lucrurile... daca chiar iti place de o fata atunci fa-ti curaj si arata-i ce simti dar nu da totul de prima data pentru ca s-ar putea sa fii dezamagit, iesi plimbate cauta cat mai multa lume si ai sa o cunosti...niciodata nu-i prea tarziu.nu-ti pierde speranta.Multa bafta si succes iti doresc.

| DenissaDeea a răspuns:

O fata o poti cuceri sa fi natural cand vorbesti cu ea si o comportare de respect din partera ta, sai arati ca o iubesti, sa fi atent respectos afectuos cu ea sa o sprijini la nevoie sa vorbesti si razi cu ea sa vada in tine un prieten devotat si discret sa ii dovedesti ca lupti pentru ea cu orce pret pentru ea si ca ai intenti serioase si iti doresti aceasta relatie...