| AudAlbNegru a întrebat:

Cum cuceresti o fata?love struck :X :

:d

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu rabdare.Si inteligenta.Un ghiocel presat,o ciocolatica,o gogoasa,un banc,amabilitate,fa-i mici servicii,intreab-o ce animalute ii plac,cere-i sfatul in probleme de asortat o camasa verde cu un pantalon maro,deseneaza-i o inimioara pe caiet la ultima pagina,obisnuieste-o cu un sms de buna dimineata(atat sa scrii) zilnic...Ce sa mai spun, oarba sa fie si tot intelege! Hai, bafta!

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de fata.
Dar in general: cu multa rabdare, atentie si perseverenta.

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Cu greulaughing

| Optimus7 a răspuns:

Vorbeste cu ea mai mult timp. Fa glume bune dar sa nu pari un Joker apar-o sau ajut-o daca are nevoie. Da-i o floare. Invit-o in oras si acolo bafta in continuare.

| Becca18 a răspuns:

Spunandui ce simtilaughing

| xAlvin a răspuns:

Fi tu insati si daca te place o cuceresti. daca nu, nu are rost sa fi alt cineva laughing