| ronaldoedy2011 a întrebat:

Cum cuceresti o fata?

Răspuns Câştigător
| Dyenwtza a răspuns:

Poi eu sunt fata si o sa-ti zic cum cucereti o fata
Ar trebui sa te faci frumos si sa te dai cu un parfum mai dulce cand esti in preajma ei, sa te porti frumos cu ea si sa nu barfesti

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu inteligenta si umor!

| ShowTim3 a răspuns:

Iti iei masina de lux, vila la brasov, vila la constanta si un hotel in Bucuresti si iti garantez ca toate o sa fie cucerite din prima noapte

| greece12 a răspuns (pentru ShowTim3):

Ei,ShowTime,ai uitat de yacht-ul pe Mediterana si de casa de vacanta din Grecia!happy

| AlleyChann a răspuns:

Te sui pe ea cu sabia-n mana. happy

| Robtzelu a răspuns:

Ok! Sunt baiat daca te intrebi! daca vrei sa ''cuceresti'' o fata trebuie sa fi finut! si s-o iei cu usurelul
adica; sa vb cu eu sa ii ceri id-ul dupa ce va cunoasteti nr de tel si o intrebi daca vrei sa fie cu tine! noroc!

| Adrizz a răspuns:

Cu atentie si afectiune. scurt si la obiect. daca faci astea 2 lucruri fata e a ta.

| anyy2012 a răspuns:

Maii edy p cine vrei sa cuceresti uh? laughingsunt ana laughing

| Lowe11 a răspuns:

O fata poti cuceri in mai multe feluri:
-Sa ii faci cadouri
-Sa ii zici in fiecare zi ca o iubesti
-Sa ii scrii mesaje de dragoste
Si dupa cateva zile o vei cuceri

| ioana220 a răspuns:

Cu mult bun simtwinking

| dodox a răspuns:

Cu grijalaughing