| maxim789 a întrebat:

Cum cuceresti o fata

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la satra tiganeasca si ai de ales iar daca te inseala il suni pe tacsu prin wasap daca nu are semnal laughing sa o induca in reabilitare

| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, involuntar o fata te place DA sau NU

| RAY a răspuns:

Nimic din ce ai scris acolo nu inseamna atractie fizica

| RAY a răspuns:

Dar cu ce omule? cu ecuati matematice a?

| RAY a răspuns:

Omule cand vezi o fata pe strada cum de i stii tu toate astea?

| RAY a răspuns:

O fata de la bibloteca se va simti atrasa fizic de un tip frumos vs un soarece de bibloteca urat, de asta exista zona prieteniei, ca selectia se face pe aspectul fizic nu pe cate cartii ai citit, in lumea reala lucrurile functioneza diferit fata de basmele din carti

| SilentRain a răspuns:

Cu tancu'

| alina2k18 a răspuns:

Cu banii si masina!winking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Banii si masina nu creaza atractie fizica ca e imposibil din punct de vedere al evolutiei

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Eu cand vad masina imi dau seama cata inteligenta are, ce fel de personalitate, ce caracter are si bineinteles care ii sunt principiilewinking
Ahahahahhahahahaha

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Da alina, stim asta, dar nu asta creaza atractie, vezi tu nimic nu creaza atractie din ce stim noi, este ceva involuntar

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

UNii sunt predestinati.
Intr-o zi citeam o poezie de Balzac ala si deja se indragostisera toti de mine laughing ca eram demnawinking
Ahahahhahahahaha

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Te iubim cu toti Alina

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Situaţia materială te face sa pari mult mai interesant si te face sa dai mai bine in ochii oamenilor.
Daca unu care e frumos, e sufletul petrecerii, si e bogat vine sa agate o fata, iar fata aia stie lucrurile astea despre acel baiat, in 99, 99% din cazuri baiatul agaţă fata.
Daca unu care e frumos si atat, vine sa agate o fată, are mult mai multe sa se sa fie respins.

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

E batut in cap lei asta

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns:

Ceilalti ESTE fara soarta buna sad

| raMLesS a răspuns:

" sunt sigur ca sansa la iubire ne-a fost oferita in mod egal."
Nu, nu ne-a fost.
De aceea exista si oameni frumosi, si oameni urati.
Inteligenţa te poate face sa FII mai interesant, te poate face sa PARI mai sexi, nu sa fii mai sexi.
Aspectul fizic contează foarte mult.

| raMLesS a răspuns:

Cica mediocritate.
Ai fixuri ma?
Sau esti si tu unul dintr-acei oameni urati care nu vor sa recunoasca adevarul? Te minti singur.
https://www.google.ro/......ps?/search
Sa inteleg ca iti place de ea nu?
Sunteti incredibili de prosti ma voi astia care nu înţelegeţi ca atracţia fizica e involuntara.
Nu alegem ce ne place, pur si simplu ne place, asa am evoluat.
Cand eram mici ne indragosteam de multe fete frumoase si noi atunci nu credeam in "frumuseţea nu contează", pur si simplu ne indragosteam.
Zi-mi tu mie ca dintre aia de mai sus si asta: https://www.google.ro/......ps?/search

Ca aia de sus e mai frumoasă.
In interiorul tau stii si tu care e mai frumoasă doar ca nu vrei sa recunoşti.
Si eu credeam inainte ca frumuseţea nu contează, dar cand ma simteam mereu atras de cele mai frumoase fete, am invatat cum trebuie sa ma îngrijesc si ce sa port, mi-am schimbat parerea.
In realitate treaba cu "nu contează cum arăţi" e o minciună.

Acum sa-ti dau un exemplu ca spui de "jumatate".
Tu ai spus ca in lumea asta ne este o "jumatate" predestinată.
Daca azi de exemplu vezi o fata iti place de ea... Te casatoresti si tot asa, o sa spui ca fata aceea a fost predestinata.
Dar daca inloc de acea fata, azi te duci in alt loc si vezi o alta fata, iti place de ea... Te casatoresti.
Inseamna ca nu există jumătăţi predestinate :))
Nu exista destinul, ala ti-l faci tu.
Sunteţi incredibili de prosti cand încercaţi sa-i schimbati parerea cuiva cu argumentele astea de rahat, va e frica sa înfruntaţi realitatea.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dracu stie!?

| Elena9328 a răspuns:

Decapotabila și să fii miliardar

| raMLesS a răspuns (pentru Elena9328):

Le am

| Elena9328 a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor mor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind misterios, greu de citit.

| AliceAlso123455 a răspuns:

Cu un compartament decent, fetele cauta acel baiat nici linistit nici golan

| Anq517 a răspuns:

Păi depinde de varsta fetei. poti sa încerci sa te apropii de ea si s o complimentezi sa încerci sa te dai in vorba cu ea si sa nu te descurajeze daca iti zice ca are iubit pentru ca unele fete sunt atât de timide încât zic asta.deci sa fii linistit si treptat apropie-te de ea si la un moment dat se va deschide fata de tine. încearcă să o intelegi si protejează o daca e cazul. Glumește cu ea dar ai grija ca glumele sa fie mai inocente.n o sărută din prima las o sa deschida ochi pe tine. paritate prietenește cu ea inițial apoi treptat devin o din ce in ce mai tandru.si nu vb cu ea despre sex din prima
N o forță comportare afectuos cu ea. imbratisez o daca te lasa
Mai întâi sentimente afectiune si dupa sex
Iti urez mult succes! si iti zic de pe acum sa va tina!
Fundita?