| marishcot a întrebat:

Cum cuceresti un baiat? cum poti sa i-o scoti pe fosta din cap.si sa-l faci sa inteleaga ca nu toate fetele pot fi la fel? ca unele merita?
cum pot sa-l facc sa se indragosteasca de mine, cum sa ma comport?

fundabig grin

Răspuns Câştigător
| skinnylove a răspuns:

Nu poti sa il "faci " sa se indragosteasca de tine. trebuie sa fii tu insuti, sa incerci sa iesi cu el, sa ii demonstrezi ca si'a facut o impresie gresita despre fete. vorbeste cu el deschis, arata'i ca esti demna de incredere si daca te place, se va indragosti.
nu uita, nu poti sa obligi pe nimeni.
comporta'te cat mai natural si fara fite. majoritatea baietilor urasc fitele. happy
succes la cucerit :*

4 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

Fa`l sa iti fie cel mai bun rpieten mai intai, sa te inteleaga, sa iti inteleaga aproapelewinking!

| anamaria8811 a răspuns:

Si eu am patit asa ceva acum recent.m-am cunoscut cu cineva care nu demult s-a despartit de fosta.eu placut de mine si si invers da nu a tinut mult.credema nu e usor.nu poti sa scoti, el trebuie sa o uite pe ea, pana nu se intampla asta nu ai sansa.degeaba insisti si incerci tot sa fie bine.si eu am incercat si nu a mers.Trebe sa dai timp sa o uite si dupa aia poate ai sansa.pana atunci nu stiu ce sa zic...

| Nimeni_2549 a răspuns:

Bună întrebare!

| Tofeni a răspuns:

Pai raspunsul asta il poti primi numa de la un baiat care a patit asa ceva