| mihapop a întrebat:

Ce faci ca sa cuceresti un baiat?
Cum sa aflu daca lui ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Neinteresantul a răspuns:

Ii spui tatal nostru, ii citesti din biblie, il uzi cu apa sfintita, arunci cu sare pe el, ii pui crucea in frunte. totul in timp ce e legat de pat.

A mai fost pusa intrebarea, cauta si vei gasi.

| mihapop explică (pentru Neinteresantul):

Intrebare chiar nu se referea la tine

| Neinteresantul a răspuns (pentru mihapop):

Stiu, dar ti-am raspuns oricum. Invata sa cauti intai. noua baietilor nu ne plac fetele "mai putin inteligente" ca sa nu zic altfel.

| mihapop explică (pentru Neinteresantul):

Multumesc pentru sfat pentru mine ar fi mai usor sa dau eu intrebarea decit sa o caut, oricum multumesc
: )

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unui baiat trebuie sa-i atragi atentia prin felul tau de a fi si sa fii in jurul lui. Daca el va fi interesat de tine atunci iti va arata acst lucru. Daca nu, nu.

| AtAkUs a răspuns:

Afla prin un prieten de-al lui bun care sa il intrebe daca te place si alea alea si puteti sa vorbiti sau sa il intrebi direct daca vrea sa faca o relatie cu tine

| mihapop explică (pentru AtAkUs):

Esti fata sau baiat?

| AtAkUs a răspuns (pentru mihapop):

Baiat

| anyway18 a răspuns:

Ca sa cuceresti un baiat nu trebuie sa ai un comportament diferit trebuie sa fii u naturala ca sa stii ca vreodata se indragosteste cu adevarat de tine iar ca sa aflii daca ii place de tine afla de la prietenii comuni ai vostrii

| roxana2406 a răspuns:

Ca sa-l cuceresti nu trebuie sa faci ceva special.din contra daca vei avea un comportament prefacut el se va feri de tine..trebuie sa fii tu si sa ai incredere in tine. Daca te place cu siguranta iti va spune sau va incerca sa-ti atraga atentia happy