| RedArrow a întrebat:

Cum definiti un baiat disperat dupa o fata? Cum vi se pare un baiat disperat?

5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Eu consider disperat un tip care suna o fata de "n" ori pe zi sau ii trimite sms din ora in ora, care se tine dupa ea tot timpul, care e gelos si daca fata zambeste amical cuiva cunoscut.
Un baiat disperat mi se pare un om slab, deci... cam aiurea.

| AntiACTA a răspuns:

Depinde de fata. Daca ei ii place sa te ti scai dupa ea, felicitari. Daca nu, ghinion straight face Dar sa fim sinceri acum, nu cred ca unei fete ii place un baiat disperat. Doar daca si ea este disperata dupa tine tongue

| soranaaa a răspuns:

Hmmm.depinde daca esti disperat dupa o noaapte cu ea.adica dupa sex...ti-as putea spune obsedat sau maniac.In schimb daca esti disperat dupa zambetul ei,dupa felul de a fi, dupa toate aceste chestii minore pe care le spune sau le face, te-as putea denumi ca INDRAGOSTIT:X:X

| Eatmygun a răspuns:

Cam la fel ca tine.

| 0wUnkn a răspuns:

O priveste tot timpu cand sta cu el. ii cauta nr la prieteni daca nu il are. si cand e ea de fata si sta cu alti baieti face crize rolling on the floor