| SuperrBeibiii a întrebat:

Bunaaa kiss Revin, de data asta cu o intrebare mai mult pentru. fete : Daca ar fi sa definiti un barbat/baiat in 3 cuvinte, acelea ar fi?

19 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Frumos, destept, sensibil

| Libelle a răspuns:

Iubitor, gelos, misterios.

| gigiro a răspuns:

Un rau necesar.

| Alisa a răspuns:

Glumet, puternic, protector.

| simiiii a răspuns:

Heii! Muamaa phey eu l-as defini in mai multe cuvinte :d 1. Un porc care sta pe fotoliu si se uita la meci 2. Un nesimtit care nu stie decat fotbal 3. Un animal paros laughing) glumeam :d 1.Protector 2.Imaginetie bogatalaughing 3.Pectorali whistling atat blushing))

| simiiii a răspuns:

Heii! Eu l-as defini in mai multe cuvinte laughing [ 1. Un porc care sta pe fotoliu si se uita la meci 2. Un alt porc laughing) care nu stie decat sa bea 3. Un animal paros care se crede superiorlaughing ] glumeam :d pai 1. Protector 2. Dur 3. Dulce kiss :d

| anaid a răspuns:

Barbatul perfect:sincer, elegant, romantic
Barbatul real:mincinos, inteligent, profitor(se leaga:inteligent pentru ca stie sa minta iar minciunile sunt profitabile, clar in favoarea lui)

| Izabelaisa a răspuns:

SCumpi, dulci, nebuni laughing

| DevilLife a răspuns:

Responsabil, dur, protector

| Simona a răspuns:

Inteligent
Prezentabil
Sa nu minta

| Yoana a răspuns:

Rece
inteligent
responsabil

kiss

| NinaY a răspuns:

Pai sa vedem. Un oarecare baiat : Piatra fara sentimente, iresponsabil, nu se tine de promisiuni.
Daca ar fi un baiat/barbat... bun, mai spre perfectiune ( cuma s vera eu sa fie ) ar fi intelegator, iubitor, protector happy

| Mocşiiiii a răspuns:

Baiatul viselor: iubitor, intelegator, tandru
un oarecare barbat: nesimtit, sufocant, rece

| alina_7878 a răspuns:

Inalt brunet si intelegator... si probabil m-as da la orice tipa big grin

| stargirlx a răspuns:

Romantic, glumet si cu bun simt happy

| stress9 a răspuns:

Cati ani ai ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste!
Fiecare fata are fanteziile ei despre un baiat 'perfect'. Descrie fata pe care vrei sa o impresionezi. spune-ne despre caracterul ei. Ar fi de ajutor. In cazul meu, un tip domninant, puternic, aratos, dulce, dur. Dar fiecare fata, cum am mai zis, are preferinte.

| Bogdan19999 a răspuns:

Nu prea frumos ca se uita si altele

| Alexa_8947 a răspuns:

Sincer
frumos
glumet