| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum definiti un baiat disperat (in relatii sau dupa fete ma refer)? Va plac baietii disperati?

5 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Suna foarte des, trimite sute de sms uri pe zi, te vezi cu el si in aceeasi seara, la 5 minute dupa ce ai intrat in casa, te suna sa te intrebe ce faci si ca ii e dor de tine. Vrea mereu sa stai cu el, se alinta si te alinta la modul excesiv (iubiiiitttaaa, mi-e dor de tine), nu intelege ca ai o viata, un job, un program si timp pe care ai vrea sa il petreci si altfel decat cu el. Iti spune mult prea repede te iubesc, niciodata nu are pareri proprii si e dispus sa faca orice, oricand.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu, chiar deloc.E deranjant, fff deranjant un om de acest gen.

| SunnyDay88 a răspuns:

Nimanui nu-i place un om disperat, ca e fata ca e baiat. sufoca si deranjeaza f mult!

| AlexandraIleana a răspuns:

Deloc,deloc! Chiar aseara un baiat care nu-l mai plac tot dupa curul meu era..mergeam la baie venea dupa mine :l mergeam pana afara venea dupa mine :l se uita insistent la mine pur si simplu nu mai suportam.Deci NU!

| LolFraiere a răspuns:

Nu nu imi plac tipi disperati, se tin toata ziua dupa curu tau si ma oftica treaba asta oh go on.Si daca sunt intr-i relatie cu unu ca ala sa imi inceapa cu crize de gelozie sau alte tampenii ma despart de el cat ai zice peste.Thoamne nu as vrea sa fiu cu un aseamea fenomen laughing