| SladeWilson a întrebat:

Cum definiti un baiat disperat (in relatii sau dupa fete ma refer)? Va plac baietii disperati?

13 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Eu cred ca-s disperati pentru ca au multa energie si putine idei...Nu ma deranjeaza asa rau.Fiecare cu felul lui.De multe ori ma amuza.

| pinkystyleツ a răspuns:

Îi urasc! Cu cat esti mai disperat cu atat vei ramane singur.

| JulyStorm a răspuns:

Eu am un singur cuvant pentru ei: Penibili!

| JIJ a răspuns:

Cred ca orice baiat e disperat, doar ca unii nu arata asta, daca te vei marita, il vei vedea cat de disperat este.

| JIJ a răspuns:

Sau unii se gandesc ca exista doua extreme, disperati si indiferenti, daca e indiferent ii zici de ce e asa indiferent, daca e asa disperat tot nu iti place.

| sokey a răspuns:

Exact. Eu incerc sa elimin defectul asta. Am sa incep sa nu o astept dimineata cu ciocolata cand mergem la scoala. Sa fiu mai indiferent, sa nu o mai invit in oras des, si etc... Nici eu nu ma mai palc de cand am devenit disperat.

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Penibil.

| Toto47 a răspuns:

Nu. baietii diperati sunt... disperati. enervanti. neplacuti

| ToxicMinD a răspuns:

Nu,deloc ne irita mai bine gelosi decat disperati tongue

| Iasmiiinaaa a răspuns:

Sa nu fie disperati.dar daca e foarte insistent cu tine inseamna ca te place!

| myhay63 a răspuns:

Obsedat.

| Lovee99 a răspuns:

Obsedati..si nu mie nu imi place acest gen de baieti.

| VanishedShadow a răspuns:

Disperati, nu.
Dar asta e parerea mea, gusturile nu se discuta.