| RosaliaOriginala a întrebat:

Cum depistezi o persoana materialista? Credeti ca e ok sa fi in relatie cu o astfel de persoana?

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

E un test destul de simplu pe care poti sa il faci. In timp ce va plimbati pe strada roag-o sa iti cumpere o cafea ca nu ai portofelul la tine. Daca te refuza fara vreun motiv bine intemeiat sau, mai ales, daca iti cere banii inapoi dupa e 100% dupa bani.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Din experientă dacă tipa nu cere nimic e super materialistă și o să își dea arama pe față în timp, ai grijă cu femeile că sunt periculoase

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Bate mereu apropouri,le da subtil,se da amarata,bolnava,că are părinți bolnavi,că îi trebuie bani pentru studii, se plange des, se preface supărată, îți arată locurile subtil unde i-ar placea să își cumpere ceva de acolo, se uita atent la ele sau ți-o spune pe fata daca e directa.

| manumescAlexandra111 a răspuns:

Nu nu este ok...doamne fereste Gaseste ti o fata care sa te iubeasca si cu putini bani sa se multumeasca cu putin cu mai putine lucruri de valoare si simple