| Georgii97 a întrebat:

Credeti ca daca sunteti intr-o relatie, si iubiti persoana care va este alaturi, o puteti insela?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Cine m-ar putea opri?

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca imi ofera tot ce vreau, nu!

| Azµre a răspuns:

Dacă o iubești nu o rănești!
Înselând-o la un moment dat se va afla și va fi rău și pentru tine și pentru ea. Dar mai ales pentru ea, că s-ar consuma în interiorul ei.
Prin urmare cine ar face acest lucru este mai jos de josnic.

| Oana92 a răspuns:

Daca iubesti nu poti sa inseli, daca inseli inseamna ca nici macar pe tine nu te iubesti!

| Delicacy a răspuns:

Dacă o iubeşti şi respecţi, nu ai cum să o înşeli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu. Daca inseli, nu se mai poate vorbi de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!
Niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iubesti nu inseli clar

| Mareacluj a răspuns:

Eu, categoric, nu!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Da, noi, barbatii cautam intotdeauna ceva mai bun, ne oprim pe la 65 ani din aceasta cautare

| adrianamara a răspuns:

Eu personal nu mi-as insela iubitul!

| anonima1995 a răspuns:

Daca iubesc cu adevarat persoana respesctiva nu pot.

| gabrriela a răspuns:

Pai sincer cred ca vine de la sine ca atunci cand iubesti pe cineva nu faci ceva care sa o/il deranjeze, deci nu cred ca o/il poti insela daca chiar iti pasa.

| Chachi913 a răspuns:

Dacă tii la ea, ești topit după ea. NU AI CUM! happy