| vibe_9780 a întrebat:

Cum este cand o faci prima data? cat d etare te doare?

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Durerea fizica e mare,dar trece dupa cateva zile. Durerea psihica,insa e si mai mare,si dureaza mai mult, cateodata, toata viata.

| NoChanceForUs a răspuns:

Depinde dacă ești încordată sau nu. Dacă ești relaxată nu mai simți cam deloc vreo durere.

| Borgir a răspuns:

Presupunem ca esti fatabig grin doare dar nu foarte tare oricum placerea o sa fie mult mai mare. Daca esti baiatbig grin baga-te durerea la barbati este egala cu 0.
Bafta.

| Optimus7 a răspuns:

Daca esti fata te doare. Acum depinde durerea de cum ai u himenul si de grija baitului pentru tine.